Moduł SFP+ SR 2x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do Qnap / Synology

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: 0000000687

Opis Moduł SFP+ SR 2x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do Qnap / Synology

Moduł światłowodowy SFP+ SR 2x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM został wyposażony w złącze MM LC o max. prędkości transmisji 10 Gbps na odległość 300m. Posiada wbudowany interfejs diagnostyczny DDM. Moduł kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w porty SFP takich jak m.in Qnap czy Synology.
Najważniejsze cechy
  • Zasięg 300m
  • Fala 850nm
  • Prędkość 10Gbps
  • Kompatybilny z katami QNAP i Synology

Moduł SFP+ Base Link BL-SFPPM850-03LD jest przeznaczony do niezawodnej transmisji
światłowodowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 300m. Wysokiej klasy nadajnik laserowy VCSEL klasy 1 pracuje na długości fali 850nm transmitując dane za pomocą dwóch wielomodowych włókien światłowodowych zakończonych złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP+ i wspierających standard IEEE 802.3ae 10GBase-FX, umożliwiając bezproblemową migrację do wydajnych sieci 10Gbps.

BL-SFPPM850-03LD posiada wbudowany interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp. Obudowa posiada specjalną konstrukcję, minimalizującą interferencje elektromagnetyczne (EMI). Zastosowanie technologi Hot-Plug pozwala na instalację / wyjęcie modułu bez konieczności odłączania zasilania od urządzenia bazowego.

Moduły SFP+ są przeznaczone do konwersji elektrycznego sygnału Ethernet na światłowodowy. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej wydajności i/lub gęstości upakowania portów (przełączniki, serwery, macierze dyskowe). Zapewniają dużą elastyczność konfiguracji oraz ułatwiają migrację w kierunku sieci 10-gigabitowych.

Cechy produktu Moduł SFP+ SR 2x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do Qnap / Synology

Moc nadawania TX6,5 ~ -1 dBm
Długość fali RX850 nm
Czułość odbiornika-11,1 dBm
Napięcie zasilania3,3 V
Diagnostyka DDMTak
StandardySFF-8431, SFF-8472
ZłączeLC Duplex
Prędkośćdo 10 Gbps
Zasięgdo 300 m
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 48 hDostępny w oddziałach 48 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
QNAP - Szyny RAIL-B02QNAP - Szyny RAIL-B02349,-150 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Qnap QM2-4P-384 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8Qnap QM2-4P-384 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8759,-560 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Synology E10G18-T2 Dwuportowa, szybka karta rozszerzeń 10GBASE-T dla serwerów SynologySynology E10G18-T2 Dwuportowa, szybka karta rozszerzeń 10GBASE-T dla serwerów Synology1165,-966 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Synology E10G21-F2 Dwuportowa, szybka karta rozszerzeń 10GbE SFP+ dla serwerów SynologySynology E10G21-F2 Dwuportowa, szybka karta rozszerzeń 10GbE SFP+ dla serwerów Synology1229,-1030 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Serwery NAS akcesoria, oprogramowanie

Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.