Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
1239,00 zł
Cena detaliczna:
1270,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Qnap QHora-301W Router następnej generacji z dwoma portami 10GbE, SD-WAN i Wi-Fi 6

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_QHora-301W | Nr katalogowy: QHora-301W | Ean: 4713213517840

Opis Qnap QHora-301W Router następnej generacji z dwoma portami 10GbE, SD-WAN i Wi-Fi 6

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Aby przystosować się do nowych realiów tj. praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.
Najważniejsze cechy
 • Technologia QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.
 • Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), zapewniającej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niż Wi-Fi 5 — oraz czterokrotnie większą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!
 • Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na potrzeby elastycznego wdrażania sieci LAN i WAN.
 • Osiem anten zapewnia doskonały schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na potrzeby sygnałów o dużym zasięgu.
 • Obsługuje Automatyczne Wyszukiwanie Urządzeń w sieciach WAN/LAN.
 • Obsługa do sześciu grup SSID dla różnych ustawień VLAN.

Witamy w nowej erze routerów!

Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite nowe technologie na potrzeby zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach oraz szybką łączność przewodową i bezprzewodową.

Foto Add 12720

Ten nowej generacji router zapewnia...


 • 10GbE na potrzeby wdrażania wysokiej szybkości sieci LAN/WAN
 • Model QHora-301W zapewnia dwa porty 10GbE do elastycznego wdrażania sieci LAN/WAN.

 • Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6
 • Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) - 1,38x szybszy transfer niż Wi-Fi 5

 • Darmowe rozwiązanie SD-WAN dla rozległych sieci VPN
 • Rozwiązanie SD-WAN jest przeznaczone nie tylko dla przedsiębiorstw. Urządzenie QHora-301W łączy w sobie rozwiązanie QNAP QuWAN ułatwiające zdalne połączenia VPN w wielu lokalizacjach.

  Foto Add 12719

  Zmodernizuj sprzęt, wdrażając przystępny cenowo router SD-WAN!

  Następnej generacji urządzenie QHora-301W obejmuje Wi-Fi 6, 10GbE i SD-WAN do obsługi zarówno biznesowych jak i zdalnych zastosowań sieciowych

 • Na potrzeby infrastruktury IT w firmach
 • W porównaniu ze standardową międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i skomplikowanej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy wydajnej i niezawodnej infrastruktury IT, ułatwiając cyfrową transformację, rozbudowę na wiele lokalizacji i pracę zdalną.

  Qhora Business


 • Do pracy zdalnej
 • Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując większą szybkość transmisji bezprzewodowej dla urządzeń mobilnych i inteligentnych urządzeń domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników jednocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień VPN


  Qhora Home

  Wysokiej klasy, czterordzeniowy procesor z pamięcią RAM o pojemności 1 GB


  Zoptymalizowana wydajność sprzętowa na potrzeby wydajnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

  Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o pojemności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W umożliwia elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację wydajności sieci przewodowej.

  Foto Add 12718

  Wbudowane anteny w celu zapewnienia dużego zasięgu sygnału Wi-Fi

  Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W zapewnia doskonały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.

  Product 18742

  Ciche działanie, bez nagrzewania

  Model QHora-301W posiada konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Nawet w przypadku połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje niezawodną wydajność w biurach i domach.

  Hgbh

  Dwa porty 10GbE spełniają potrzeby elastycznego wdrażania wydajnej sieci przewodowej

  Dzięki dwóm portom 10GbE i dwóm portom Gigabit w konfiguracjach WAN/LAN model QHora-301W oferuje elastyczną konfigurację, umożliwiającą optymalne wdrożenie sieci.

  Fbghbghv

  Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

  Gdy firma rozszerza swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie wydajnego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Skutecznie rozwiązuje te problemy technologia softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) - bez konieczności stosowania kosztownych urządzeń VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technologii SD-WAN firmy QNAP), która automatycznie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia optymalnej przepustowości sieci i dużych prędkości transmisji. SD-WAN nie tylko zwiększa wydajność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, ale także zapewnia niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.

  Tradycyjna infrastruktura sieci VPN

  W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane tradycyjną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie firmy. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.

  Infrastruktura QuWAN SD-WAN

  Technologia QNAP SD-WAN, QuWAN, zapewnia pełną topologię sieci VPN Mesh, która dobrze sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i niezawodnego wdrożenia IT.

  Korzystając z wielu urządzeń QHora-301W możesz wdrożyć elastyczną topologię sieci VPN Mesh

  Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnych lokalizacjach zapewnia nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową, ale również połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, pozwalając pracownikom zdalnym czerpać optymalne korzyści z obu środowisk.

  Inteligentna optymalizacja sieci WAN

  Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia stabilne działanie sieci Mesh VPN. QuWAN oferuje inteligentną optymalizację WAN, zapewniającą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.


  Agregacja WAN

  Połączenie szerokości pasma różnych dostawców usług internetowych umożliwia optymalizację szybkości i wydajności połączenia WAN.

  Routing w oparciu o aplikacje

  Możliwość ustalania priorytetów w zakresie wykorzystania przepustowości dla zadań o wysokim priorytecie poprzez automatyczne wykrywanie aplikacji użytkownika końcowego.

  Automatyczne przełączanie awaryjne w sieci WAN

  Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od różnych dostawców usług internetowych), które automatycznie łączą się z innymi dostępnymi usługami w przypadku rozłączenia usługi.

  Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby wydajnego zarządzania w chmurze

  QuWAN Orchestrator to zaawansowana i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych urządzeń sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT łatwe tworzenie dużej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także monitorować przepustowość, ustawiać parametry i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, idealnie dostosowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach, a także do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo lub bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.


  Hbjdffgh

  Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

  QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być łatwo podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Urządzenia w różnych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnych działach w tym samym budynku.


 • QuWAN Orchestrator
 • Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.
 • Serwer QuCPE
 • Wysokiej wydajności serwer VPN w siedzibie głównej.
 • NAS
 • Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.
 • Przełącznik QGD
 • Możliwość monitoringu i zastosowania VoIP w małych firmach (takich jak sklepy).
 • Router QHora
 • Zapewnia łatwe w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.
 • QVPN
 • Użytkownicy mobilni mogą łączyć się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, laptopów lub telefonów komórkowych.

  Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

  QuWAN pozwala na łatwe i elastyczne wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć wiele regionów, a skonfigurowane regionalne centra automatycznie utworzą sieć VPN Mesh poprzez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną poprzez łącze między domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

  Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

  Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) oraz MU-MIMO, zapewniając szybkość do 3600 Mb/s i pozwalając na jednoczesną obsługę większej liczby klientów Wi-Fi. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W zapewnia większy zasięg sygnału Wi-Fi.

  Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

  Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), pozwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, aby zapewnić grupom użytkowników/urządzeń stabilność połączenia, co jest niezbędne w sieciach o dużej gęstości i dużej liczbie jednoczesnych użytkowników.

  Większe bezpieczeństwo

  Model QHora-301W oferuje wiele wszechstronnych funkcji bezpieczeństwa.

  OS QuRouter: Przyjazne w obsłudze zarządzanie routerem

  Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przyjazny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, zapewniając pomoc w codziennych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko efektywnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.

  Montaż przy użyciu uchwytu VESA umożliwia elastyczne zastosowania

  Kompaktowy i nowoczesny wygląd sprawia, że model QHora-301W wpasowuje się idealnie w środowisko nowoczesnych cyfrowych domów i biur. Dzięki montażu przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni.

  Yhuuhyjtjjhnhj

  Cechy produktu Qnap QHora-301W Router następnej generacji z dwoma portami 10GbE, SD-WAN i Wi-Fi 6

  FunkcjeRouter
  WiFiTak
  Protokół Wi-Fi802,11a/b/g/n/ac/ax
  Liczba portów6 szt.
  Wymiary250 x 180 x 48
  Waga1,9 kg
  Pobór mocy24 W
  Wi-Fi 6Tak
  Wi-Fi 5Tak
  SD-WANTak
  10 GbE BASE-T (RJ45)2 x 10GBASE-T
  ProcesorCzterordzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 o taktowaniu 2,2 GHz
  Pamięć1 GB
  Wireless Antenna8 anten wewnętrznych
  Ocena szybkości sieci bezprzewodowejAX3600
  Szybkość sieci bezprzewodowej 2.4GHz2,4 G 1182 Mb/s: 4x4 40 MHz
  Szybkość sieci bezprzewodowej 5GHz5 G 2475 Mb/s: 4x4 80 MHz, 2x2 160 MHz
  ProducentQNAP
  Gwarancja24 miesiące
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
  Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
   

  Podobne produkty


  NazwaCenaRónicaStanOcena
  TP-Link Deco Mesh X20 system WiFi AX1800 (3 szt.)TP-Link Deco Mesh X20 system WiFi AX1800 (3 szt.)1125,-114 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  TP-Link Archer AX73 AX5400 Wireless Dual Band Wi-Fi 6 RouterTP-Link Archer AX73 AX5400 Wireless Dual Band Wi-Fi 6 Router529,-710 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniuOcena: 5
  TP-Link RE605X Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac/ax AX1800 Wall-Plug GigabitTP-Link RE605X Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac/ax AX1800 Wall-Plug Gigabit385,-854 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  TP-Link Archer AX50 AX3000 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer AX50 AX3000 Wireless Dual Band Router359,-880 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
  TP-Link TL-MR6400 Router LTE Wi-FiTP-Link TL-MR6400 Router LTE Wi-Fi295,-944 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
  TP-Link TL-WPA4220 Starter Kit 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender (Twin Pack)TP-Link TL-WPA4220 Starter Kit 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender (Twin Pack)285,-954 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
  TP-Link Archer C6U AC1200 USB Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer C6U AC1200 USB Wireless Dual Band Router179,-1060 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


  Bestsellery w kategorii: Sieci WIFI - Karty, AP


  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.