Serwer plików NETGEAR ReadyNas 4360X (DISKLESS) RR4360X0-10000S

Dodaj swoją ocenę | Producent: Netgear | kod: NETGEAR_RR4360X0-10000S | Nr katalogowy: RR4360X0-10000S | Ean: 0606449117943

Opis Serwer plików NETGEAR ReadyNas 4360X (DISKLESS) RR4360X0-10000S

10 Gb, 60 zatok dyskowych, ponad 1+ petabajt całkowitej pojemności wraz z modułem rozszerzenia Najwyższa na rynku pojemność pamięci masowej dla małych i średnich firm. Serwer NAS 4U do montażu w szafie o najwyższej wydajności do obsługi kopii zapasowych, obsługi plików, współpracy i wirtualizacji z podwójnym połączeniem 10 GbE
Najważniejsze cechy
 • Czterordzeniowy procesor Intel Xeon E3-1225v5 3,3 GHz
 • 16GB DDR4 z ECC
 • brak dysków w zestawie

Największa i najbezpieczniejsza ochrona danych dla małych i średnich firm


Dzięki 5 poziomom niezrównanej ochrony danych, odzyskiwaniu oraz tworzeniu kopii zapasowych ReadyDR sieciowe urządzenia pamięci masowej RR4360X zapewniają wyjątkową wydajność, skalowalność i wielopunktową tolerancję uszkodzeń przy całkowitych kosztach posiadania niższych niż kiedykolwiek w połączeniu z najłatwiejszym zarządzaniem. Konfiguracja, monitorowanie oraz zarządzanie urządzeniem RR4360X jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji sterującej NETGEAR Insight na systemy iOS i Android.


ReadyNAS - kompleksowe rozwiązania w zakresie przechowywania danych i tworzenia kopii zapasowej


Twoje dane. Twoja firma. Chronione. Intuicyjne, zdalne zarządzanie i monitorowanie. Kopia zapasowa w chmurze (Amazon, Google Drive, Dropbox).
Możliwość wyboru pojemności pamięci masowej i sprzętu (od 2 do 60 zatok dyskowych, obudowa typu desktop lub do montażu w szafie). Współpraca w zespole dzięki bezpiecznemu dostępowi z dowolnego miejsca. Przechowywanie i szybkie przesyłanie strumieniowe dużych plików. Ciągłość działalności dzięki kompletnej usłudze kopii zapasowej


ODZYSKIWANIE KRYZYSOWE


W przypadku niespodzianej awarii możesz szybko odzyskać ostatnią kopię zapasową wraz z pełnym odtworzeniem danych.

HYBRYDOWA KOPIA ZAPASOWA


Urządzenie ReadyNAS łączy kopię zapasową znajdującą się na sprzęcie w placówkach, na serwerach NAS i w chmurze w celu zapewnienia najlepszej ochrony danych.

ŁATWA KONFIGURACJA


Najłatwiejsza konfiguracja kopii zapasowej danych i zarządzenie urządzeniem ReadyNAS w celu zagwarantowania najwyższej wydajności

Rozwiązanie do zapisywania danych w sieci o wysokiej gęstości dla małych i średnich firm


Firma NETGEAR wprowadza urządzenie ReadyNAS 2312 - pierwsze podłączone do sieci rozwiązanie do przechowywania danych z 12 zatokami dyskowymi w obudowie 1U. Jego konstrukcja gwarantuje najwyższą gęstość pamięci masowej na rynku. ReadyNAS 2312 to idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowej danych, zarządzania monitoringiem w oparciu o adres IP, nagrywania i przechowywania danych.

W przypadku wdrożeń wymagających jeszcze wyższej gęstości można również rozważyć zastosowanie urządzenia ReadyNAS 4360X. Zapewnia ono pamięć masową o niezrównanej wydajności, pojemności i niezawodności z 60 zatokami dyskowymi w obudowie 4U dla małych i średnich przedsiębiorstw.

ReadyNAS: najlepszy plan ochrony przed oprogramowaniem szantażującym


Oprogramowanie szantażujące wykorzystuje skradzione dane logowania użytkowników do szyfrowania danych i wyłudzania pieniędzy w zamian za klucz deszyfrujący, aby właściciel danych mógł je odzyskać.

Funkcja migawki w urządzeniu ReadyNAS nieustannie tworzy kopię zapasową danych. Jeśli haker zaszyfruje dane, użytkownik może przejść do migawki i "przywrócić" oraz odzyskać dane.

CO WAŻNIEJSZE, migawka jest zapisywana w oddzielnej części danych, która NIE podlega zapisowi. Nawet administrator NIE ma uprawnień do zapisywania w tej części danych. NIE MOŻNA ZASZYFROWAĆ TEGO, CZEGO NIE MOŻNA ZAPISAĆ.

Udostępnianie plików


Obecnie sukces firmy często zależy od efektywnego udostępniania plików - danych aplikacji, wirtualnych obrazów, plików klientów, wiadomości e-mail, czyli wszystkich plików cyfrowych, dzięki którym funkcjonuje Twoja firma. Dzięki ReadyNAS wreszcie masz dostęp do zaawansowanego i prostego w obsłudze rozwiązania do centralizacji, zabezpieczania i udostępniania tych istotnych zasobów. Szybsze procesory oznaczają, że więcej użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do ujednoliconej pamięci masowej - z komputerów osobistych, Mac i środowisk Linux. Dzięki pełnej integracji z serwisem Dropbox synchronizacja ważnych plików, zdjęć lub filmów wideo z wszystkich urządzeń podłączonych do sieci jest prostsza niż kiedykolwiek.

Tworzenie kopii zapasowychNajbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie z zakresu ochrony danych dla małych i średnich firm. Firmy zależą od danych - informacji o klientach, zapisów transakcji, listy płac, danych dotyczących opracowywania produktu i marketingu. ReadyNAS umożliwia firmom ochronę danych przed fizycznymi i ludzkimi błędami, złośliwymi atakami i katastrofami naturalnymi. Ciągłość prowadzenia działalności jest częścią każdego planu biznesowego. Spraw, aby urządzenia ReadyNAS stały się częścią Twojego planu biznesowego, dzięki połączeniu rozwiązań z zakresu tworzenia kopii zapasowych:
 • ReadyDR - Blokowa replikacja danych dla firm
 • ReadyNAS Replicate - Replikacja danych do urządzenia ReadyNAS w dowolnym miejscu
 • Tworzenie kopii zapasowych w chmurze (Dropbox, Amazon)

Odzyskiwanie kryzysoweTworzone w oparciu o indywidualne potrzeby oprogramowanie ReadyNAS OS chroni dane dzięki automatycznej konfiguracji RAID, możliwości tworzenia nieograniczonej liczby migawek i prostej w obsłudze replikacji zarządzanej w chmurze. Dzięki zarządzaniu wieloma kopiami wirtualnych danych poprzez replikację w chmurze, przenoszenie danych poza firmę w celu ochrony przed katastrofami naturalnymi i kradzieżą jest niezwykle proste.


Wirtualizacja

ReadyNAS posiada certyfikat VMWare vSphere ESXi 6.0, przyznany za wysoce wydajne zwirtualizowane przechowywanie danych z obsługą maszyn wirtualnych przy dużym obciążeniu zadaniami. Zbuduj swoją prywatną chmurę, by uzyskać zgodność i ochronę danych na poziomie niedostępnym dla rozwiązań chmury publicznej.

Pięć poziomów ochrony danych


 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych wielu folderów i wolumin RAID, który zapewnia integralność danych nawet w przypadku awarii dysku twardego
 • Wyjątkowa technologia tworzenia migawek zachowuje wersje historyczne danych, aby w razie potrzeby łatwo przywrócić pliki
 • Działające w czasie rzeczywistym oprogramowanie antywirusowe chroni przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem
 • Funkcja Bit Rot, czyli ochrony przed entropijnym zanikiem danych, zapobiega utracie plików.
 • Bezpłatne zasoby w chmurze do dodatkowej kopii zapasowej

Cechy produktu Serwer plików NETGEAR ReadyNas 4360X (DISKLESS) RR4360X0-10000S

Liczba zatok na dyski60
Pojemność pamięci RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 ECC
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd USB 3.02
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Moc zasilacza700 W
Zasilacz redundantnyTak
Maksymalna pojemność600TB
Typy dysków3,5-calowe dyski twarde lub SSD SAS/SATAIII
ESATA2 szt
10 Gb/s LAN miedź2 szt
Wymiary922x445x175
Waga33kg
Chłodzenie obudowy3 x 80,38 mm oraz 2 x 60,38mm
ProducentNetgear
Gwarancja60 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.