Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
2125,00 zł
Cena detaliczna:
2170,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Serwer plików QNAP TS-262-4G 2-bay,

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: 0000000239 | Nr katalogowy: TS-262-4G | Ean: 4711103082294

Opis Serwer plików QNAP TS-262-4G 2-bay

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Szybka i rozległa pamięć masowa w chmurze prywatnej z szeroką gamą aplikacji do zarządzania multimediami i plikami sprawia, że TS-262 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych, którzy mogą zmaksymalizować swój cyfrowy styl życia. Dostęp do plików, danych i multimediów zapisanych na serwerze TS-262 można uzyskać ze wszystkich podłączonych urządzeń, w tym telefonów, komputerów i telewizorów inteligentnych. Port 2.5GbE i port HDMI 2.0 są standardem, dzięki czemu możesz cieszyć się strumieniowym przesyłaniem multimediów bez opóźnień w całym domu i bezpośrednio na telewizorze.
Najważniejsze cechy
  • Natychmiast zwiększ szybkość sieci 2,5 razy, korzystając z istniejących kabli CAT5e.
  • Port HDMI - odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; bezpośrednio oglądaj filmy za pomocą wyjścia HDMI 2.0 (4K @60Hz).
  • Rozpoznawanie obrazu w oparciu o sztuczną inteligencję - obsługuje Edge TPU (zakup opcjonalny) do rozpoznawania obrazów z doładowaniem opartym na sztucznej inteligencji.
  • Uzyskaj większą wydajność NAS, instalując dyski SSD M.2 2280 NVMe PCIe (sprzedawane oddzielnie).
  • Zainstaluj kartę PCIe Gen3 x2, aby rozszerzyć podstawowe funkcje modelu TS-262, w tym kartę sieciową Multi-Gig 10GbE/5GbE, kartę USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) lub kartę sieciową Wi-Fi 6.
  • Elastycznie skaluj całkowitą pojemność pamięci masowej, podłączając obudowy rozszerzające USB (patrz lista kompatybilności).
Model TS-262 można dostosować do przyszłych potrzeb, obsługując dwa gniazda M.2 PCIe dla technologii pamięci masowej Qtier z automatycznym warstwowaniem, a także można go łatwo rozbudować w celu dostosowania do rosnących potrzeb w zakresie danych. Model TS-262 obsługuje również Edge TPU, umożliwiając łatwe porządkowanie zdjęć w oparciu o rozpoznawanie twarzy i obiektów za pomocą aplikacji QuMagie.
Dvvdvsssccsc

Zaktualizuj swoją sieć domową do 2,5 GbE

Wi-Fi 6 i 5G stają się nową normą w sieci i nie ma powodu, dla którego Twoja domowa sieć przewodowa również nie powinna zostać wzmocniona. Model TS-262 jest wyposażony w pojedynczy port LAN 2.5GbE RJ45, który obsługuje istniejące kable CAT5e. Jeśli Twoje komputery nie mają portów 2,5GbE, możesz użyć adaptera QNAP USB 3.2 Gen 1 do 5GbE (nazwa modelu QNA-UC5G1T), aby skorzystać z ogromnego wzrostu prędkości, jaki zapewnia 2,5GbE w porównaniu ze standardowym Gigabit Ethernet. Firma QNAP zapewnia również przystępne cenowo przełączniki 2,5 GbE i inne adaptery, dzięki którym możesz w pełni wykorzystać łączność 2,5 GbE modelu TS-262.
Asasaadd

Dwurdzeniowy procesor Intel z szybkością do 2,9 GHz

Model TS-262 jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N4505 (z przyspieszeniem do 2,9 GHz) i obsługuje dyski SATA 6 Gb/s. Silnik szyfrowania Intel AES-NI zwiększa wydajność szyfrowania, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo danych NAS. Możesz elastycznie instalować dyski SSD NVMe w gniazdach M.2 PCIe w celu przyspieszenia pamięci podręcznej, aby zmaksymalizować wydajność sieci i pamięci masowej dla aplikacji intensywnie korzystających z danych lub włączyć Qtier do automatycznego warstwowania pamięci masowej, aby uzyskać wyższą wydajność pamięci masowej.
665vvvfff

Przyspiesz rozpoznawanie obrazów i buforowanie w oparciu o sztuczną inteligencję dzięki rozszerzeniu TPU i PCIe

Model TS-262 jest wyposażony w dwa gniazda M.2 PCIe Gen3 umożliwiające buforowanie SSD lub pule pamięci masowej SSD w celu zwiększenia wydajności lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów AI.

Pamięć podręczna SSD i automatyczne warstwowanie umożliwiają zoptymalizowaną wydajność pamięci masowej 24/7

Podczas gdy ceny dysków SSD nadal spadają, a pojemność i wydajność dysków SSD stale rosną, organizacje mogą z łatwością wykorzystać zalety dysków SSD. Model TS-262 obsługuje wiele funkcji obsługujących dyski SSD, które znacznie maksymalizują wydajność NAS przy zachowaniu wysokiej opłacalności.

Bezpośrednie wyjście HDMI 4K do multimediów

TS-262 obsługuje dekodowanie sprzętowe i transkodowanie w czasie rzeczywistym. Wyjście HDMI 2.0 obsługuje do 4K (3840 x 2160p) przy 60 Hz, umożliwiając bezpośrednie oglądanie filmów o wysokiej rozdzielczości na telewizorze lub monitorze.
Intel Openvinoppppppppp

Szybsza identyfikacja obrazu dzięki zintegrowanemu silnikowi Intel OpenVINO AI.

Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel OpenVINO AI model TS-262 zwiększa wydajność rozpoznawania obrazów AI bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. QNAP AI Core działa głównie z aplikacją QuMagie.
Gbe Img01fdf

Bogate możliwości we/wy z rozszerzeniem PCIe

Model TS-262 ma gniazdo PCIe Gen3 x2, które umożliwia zainstalowanie karty rozszerzeń w celu rozszerzenia potencjału TS-262.
Qts5 Img 03pppp

QTS 5. Szybki, płynny i łatwy w użyciu!

TS-262 obsługuje najnowocześniejszy system QTS 5, który opiera się na solidnych podstawach z płynniejszym interfejsem użytkownika i nie tylko!

Najlepsza pamięć masowa na Twoje pliki multimedialne o wysokiej rozdzielczości

Pliki RAW o wysokiej rozdzielczości tak szybko zajmują pamięć telefonu. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą fotografa, YouTuberem, czy profesjonalnym edytorem zdjęć/wideo, użyj modelu TS-262 z dyskami twardymi o dużej pojemności, aby złagodzić niepokój związany z przechowywaniem i efektywnie organizować pliki jako najlepsze centrum przechowywania.

Przesyłaj wszystkie multimedia do każdego urządzenia w domu

TS-262 to kompletne centrum multimedialne, umożliwiające szybkie i łatwe przesyłanie strumieniowe zdjęć, muzyki i wideo do telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych.
Home Multimedia Storage Img333

Podłącz do telewizora lub monitora przez HDMI

Dzięki wyjściu HDMI model TS-262 umożliwia bezpośrednie korzystanie z treści multimedialnych, korzystanie z przeglądarek internetowych, zarządzanie serwerem NAS lub oglądanie nagrań z monitoringu lub transmisji na żywo na serwerze NAS.

Łatwe w użyciu, kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

TS-262 może robić wiele rzeczy, ale jego sercem jest kompletne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które chroni Twoje pliki i dane. Regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzenia, możesz sprawić, że utrata danych stanie się przeszłością.

Chroń swoje dane przed zagrożeniami ransomware za pomocą migawek

Migawki są zaawansowaną metodą tworzenia kopii zapasowych i zwykle są zarezerwowane dla zaawansowanych biznesowych serwerów NAS. Firma QNAP zapewnia migawki w standardzie dla wszystkich serwerów NAS - w tym TS-262. Migawki działają poprzez rejestrowanie bieżącego stanu systemu, co pozwala na jego przywrócenie w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.
Home Data Protection 01666

Twórz kopie zapasowe komputerów na serwerze NAS

Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii zapasowych! Należy rutynowo (lub automatycznie) tworzyć kopie zapasowe plików i danych z komputera na serwerze TS-262.
Business File Management Img 04333

Wskazówki dotyczące bardziej produktywnego dnia pracy

Dzięki szerokiej gamie niesamowitych aplikacji możesz łatwo uzyskać dostęp do plików z różnych urządzeń, natychmiast synchronizować pliki z urządzeniami znajomych lub współpracowników, szybko znajdować określone pliki i automatycznie organizować swoje dokumenty i pliki multimedialne. Możesz także mapować foldery współdzielone serwera TS-262 jako dyski sieciowe na swoich komputerach, dzięki czemu dostęp do plików NAS jest łatwy i intuicyjny. Model TS-262 pomaga zaoszczędzić czas, jednocześnie zwiększając wydajność i produktywność.

Uzyskaj dostęp do swojego NAS z dowolnego miejsca

Usługa myQNAPcloud umożliwia szybki i łatwy zdalny dostęp do Twojego TS-262, umożliwiając stałe połączenie bez konieczności konfigurowania złożonych ustawień sieciowych. Dzięki myQNAPcloud Link otrzymujesz unikalną nazwę domeny dla Twojego TS-262 i automatycznie połączysz się przy użyciu najlepszej metody opartej na Twoim środowisku sieciowym.
Business Surveillance Img33

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-262-4G 2-bay

Liczba zatok na dyski2
Pojemność pamięci RAM4 GB
Maksymalna pojemność RAM4 GB
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd HDMI1
Liczba gniazd LAN1
Liczba gniazd PICe1
Moc zasilacza65 W
ProcesorIntel Celeron N4505
Ilość rdzeni procesora2 szt
Ilość wątków procesora2 szt
Tryb turbo2,9 GHz
Kompatybilne dyski3,5-inch SATA hard disk drives 2,5-inch SATA hard disk drives 2,5-inch SATA solid state drives
LAN1 2,5G/1G/100M/10M
Porty USB 2.02 szt
Porty USB 3.22 szt
Wersja HDMIHDMI 2,0
Wymiary168 105 226 mm
Waga1,55 kg
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0GHz, 6GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.0Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0GHz, 6GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.01799,-326 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Serwer plików QNAP TS-364-4G, rozbudowany do 16G 3-Bay NAS,Intel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, 4GB RAM DDR4, 3x USB 3.2, 1x 2,5 GbESerwer plików QNAP TS-364-4G, rozbudowany do 16G 3-Bay NAS,Intel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, 4GB RAM DDR4, 3x USB 3.2, 1x 2,5 GbE2599,-474 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików Asustor DRIVESTOR 4 AS1104T 4-bay, Realtek RTD1296. Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4. 2.5GbE x1. USB3.2 Gen1 x2Serwer plików Asustor DRIVESTOR 4 AS1104T 4-bay, Realtek RTD1296. Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4. 2.5GbE x1. USB3.2 Gen1 x21326,-799 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Serwer NAS Zyxel 2-bay 3xUSB 1xGbE Dual Core 1.2 GHz 1GB RAM NAS326-EU0101FSerwer NAS Zyxel 2-bay 3xUSB 1xGbE Dual Core 1.2 GHz 1GB RAM NAS326-EU0101F598,-1527 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS


Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.