Serwer plików Thecus N8810U-G, 2U, 8-bay, Intel Pentium G850 (2.9Ghz Dual Core), 4GB DDR3 ECC RAM, USB 2.0 x 6. USB 3.0 x 2. HDMIx 1. VGA x 1. 10GB N

Dodaj swoją ocenę | Producent: Thecus | kod: Thecus_N8810U-G | Nr katalogowy: N8810U-G | Ean: 4712505091792

Opis Serwer plików Thecus N8810U-G, 2U, 8-bay, Intel Pentium G850 (2.9Ghz Dual Core), 4GB DDR3 ECC RAM, USB 2.0 x 6. USB 3.0 x 2. HDMIx 1. VGA x 1. 10GB N

Serwer plików Thecus N8810U zapewnia wydajność jakiej oczekują najbardziej wymagające rozwiązania biznesowe. Dysk sieciowy wyposażony w 8 zatok pod dyski twarde SATA. Jeśli ta przestrzeń okaże się zbyt mała, to możliwa jest rozbudowa poprzez przyłączenie do 5 kolejnych serwerów Thecus N8810U i wspólnego zarządzania dzięki implementacji protokołu iSCSI. Opcjonalnie może posiadać kartę sieciową 10Gbit/sek, co pozwala na osiągnięcie wydajności na poziomie 300MB/sek. przy odczycie. Dodatkowo jest wyposażony w 4GB pamięci RAM DDR3 ECC z możliwością rozbudowy do 32GB i procesor Intel Pentium G850 2.9GHz


Polecane Dyski Do Serwerow Qnap1
Wdred 03 Product Png Imgw 1000 10001


Możliwości dysku sieciowego Thecus N8810U:

 • Procesor Intel Pentium G850 Dual Core 2.9GHz CPU
 • 4GB DDR3 ECC RAM, z możliwością rozbudowy do 32GB
 • Serwer plików / dysk sieciowy dla systemów Windows, Linux, MaOC
 • Zawiera kartę 10GbE card
 • Serwer iSCSI (jako inicjator oraz target) - idealny do wirtualizacji
 • Dwa interfejsy sieciowe gigabitowe z funkcjami "load balancing" oraz "failover"
 • Obsługa do 8 dysków twardych SATA
 • Możliwość rozbudowy poprzez złącze iSCSI z innymi modelami Thecus
 • Wspiera RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 and JBOD
 • Porty HDMI, VGA, 2x USB 3.0, 6x USB 2.0 i 2x 1 GbE

System pracuje sprawnie z serwerami Windows, Mac OS oraz Linux / Unix. System plików wykorzystywany do zapisu danych to EXT3 oraz ZFS. Dysk sieciowy Thecus N8810U pozwala na tworzenie kopii zapasowych z danych zapisanych na serwerach korzystających z macierzy Thecus oraz pozwala na tworzenie tzw. migawek (snapshot) danych wewnętrznych, co pozwala na łatwe kontrolowanie wersji poszczególnych plików. W przypadku awarii dysków, nieprawidłowej system powiadamia administratora e-mailem.


Dysk sieciowy Thecus N8810U obsługuje tryb RAID 0,1,5,6,10, 50, 60 oraz JBOD i pozwala na tworzenie kilku woluminów z dyskami zapasowymi (hot-spare) z wymianą podczas podczas pracy (hot-swap). Oczywiście zmiana trybu RAID czy rozbudowa o kolejne dyski również jest możliwa bez utraty danych na macierzy a nawet konieczności jest restartu. Możliwe jest ustawienie w systemie dysku zapasowego - startuje on automatycznie w wypadku awarii pozostałych.

Dostępność do danych z duża prędkością zapewniają dwa łącza gigabitowe z możliwością pracy w trybie "load balancing" czyli równoważenie obciążenia lub "failover" czyli automatycznego przełączania uszkodzonego łącza na drugie sprawne. Niezawodność zapewniają także dwa zasilacze - redundancja zasilania powoduje, iż nawet awaria jednego z nich nie powoduje wyłączenia serwera. Thecus N8810U to nie tylko klasyczny serwer plików z protokołami SMB, CIFS, HTTP/HTTPS, FTP, NFS v3, AFP. To także serwer wyposażony w protokół iSCSI, co pozwala na nim tworzyć zasoby bezpośrednie dla serwerów wyposażonych w obsługę iSCSI.

Zawiera 10GbE
Centra danych High-end często potrzebują poziomu prędkości, którego przeciętny Internet nie jest w stanie dostarczyć. Rozwiązanie 10GbE oferowane przez model N7710-G sprawia, że jest on gotowy na następny krok w ewolucji sieci od razu po wyjęciu z pudełka.Wypalanie płyt


Pełna obsługa napędów CD / DVD / BluRay zapewnia szybką kopię danych wraz z możliwością tworzenia pełnych obrazów napędów w formacie ISO.


Pełna ochrona danych


Zabezpieczamy dane na serwerze przed wirusami dostarczając Thecus z pełną i kompletną wersją programu McAfee. Nie musisz już obawiać się wirusów w sieci.

Wyjście HDMI


Wbudowane wyjście HDMI pozwala na podłączenie TV lub monitora i odtwarzanie na nim filmów i muzyki. Możliwe jest również konfigurowanie serwera, dodawanie torrentów, przeglądanie internetu.

Ochrona danych


Gromadzone dane na serwerze są chronione technologią DataGueard, czyli kopii zapasowej na dyski zewnętrzne (e-SATA, USB) oraz mirroringiem danych na inne serwery NAS.

Wybór systemu plików


Obsługa wydajnych systemów plików w ramach tego samego serwera zależnie od potrzeb. Poszczególne woluminy mogą mieć wybrane systemy plików, zależnie od decyzji użytkownika lub wymagań podłączonych aplikacji.

Zarządzanie przestrzenią macierzy


Pozwala podzielić przestrzeń dyskową Thecus NAS pomiędzy wielu użytkowników. Nieważne czy jest ich dwóch czy 100, limity użytkowników pozwalają łatwo podzielić i zarządzać przestrzenią dyskową.

Oprogramowanie do backupu

Dostarczany razem z serwerem w celu umożliwienia użytkownikom PC automatycznego i regularnego kopiowania danych i tworzenia archiwów. Doskonale współpracuje z Thecusem jako głównym miejscem składowania.

Protokół iSCSI


Serwer Thecus wyposażone w funkcje elastycznego i dynamicznego przydziału miejsca dla volumenów iSCSI. Optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej.

System RAID


Technologia w serwerach Thecus pozwala na stworzenie systemu RAID 0, 1, 5, 6, 10 dla plików z wykorzystaniem wszystkich dysków. Dane są zabezpieczone przed utratą w wyniku awarii. Możliwość wskazania dysków zapasowych.

Zdalna replikacja danych


Thecus zapewnia tworzenie zdalnej kopii (poprzez sieć LAN lub WAN) na drugim urządzeniu z serii Thecus Nxxxx w celu późniejszego odtworzenia systemu w przypadku awarii i bezpiecznej kopii.

Szyfrowanie AES256BIT


Szyfrowanie danych kluczem AES256bit zabezpiecza je przed dostępem osób niepowołanych. Szyfrowanie jest wsparte sprzętowo i nie powoduje ograniczeń wydajności.

Najlepsza obsługa

Wbudowane karty sieciowe 1Gbit/s zapewnia najlepsze osiągi pracy sieciowej nawet w obciążonych sieciach korporacyjnych. Obsługa protokołu 8023.ad, Balance-XOR, TBL, ALB.
Złącze USB 3.0

USB3.0


Serwer Thecus posiada w standardzie szybki port USB 3.0 do podłączenia pamięci zewnętrznej np. dysku twardego czy napędu CD/DVD/Bluray w celu kopiowania danych z i na serwer (backup danych).

Kopia danych w chmurze


Zabezpiecz swoje dane z RAID w domu o dodatkowy poziom ochrony w Chmurze. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki do folderu na dysku NAS i korzystać z nich na dowolnym komputerze lub urządzeniu przenośnym z Dropbox, Amazon S3 lub ElephantDrive.

Pełna mobilność


Bezpłatne aplikacje zapewniają dostęp do danych na Thecusie z dowolnej platformy mobilnej. Użytkownicy iPhone, iPad czy Androida mają pełną kontrolę na serwerem i pełny dwustrony dostęp z każdego miejsca.

Cechy produktu Serwer plików Thecus N8810U-G, 2U, 8-bay, Intel Pentium G850 (2.9Ghz Dual Core), 4GB DDR3 ECC RAM, USB 2.0 x 6. USB 3.0 x 2. HDMIx 1. VGA x 1. 10GB N

KolorCzarny
ProcesorIntel Pentium G850 2,9 GHz
Ilość rdzeni2 szt
Pamięć4GB RAM DDR3 ECC
Dyski8 szt
LAN gigabit2 szt
HDMI1 szt
VGA1 szt
USB6 x USB 2,0, 2 x USB 3,0
PCI-e x81 szt
Wymiary90 x 428 x 586
ZasilanieRedundantne 400 W
RAID0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 JBOD
10gigabit lan1 szt
ProducentThecus
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.