Informacje archiwalne

Produkt o kodzie KRX0049 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Stacja / replikator portów Krux USB-C HDMI (KRX0049)

Dodaj swoją ocenę | kod: KRX0049

Opis Stacja / replikator portów Krux USB-C HDMI (KRX0049)

Adapter z Hubem KRUX zwiększa liczbę dostępnych dla użytkownika. Z jednego szybkiego złącza USB 3.1 Typ C dla użytkownika zostają wyprowadzone trzy złącza. Dwa HDMI w wersji 1.4 wspierające wysoką rozdzielczość 4K 60 Hz (do 3840 × 2160) oraz jedno złącze USB Typ A. Standardowe złącze USB może posłużyć jako miejsce do podpięcia standardowych peryferiów takich jak myszka bądź klawiatura. W razie potrzeby, można skorzystać z niego jako z miejsca do podpięcia pendrivea bądź dysku przenośnego.
Najważniejsze cechy
  • DisplayPort: Nie
  • HDMI: 2
  • USB 3.0: Nie
  • Zasilanie: USB-C
  • Złącze stacji dokującej: USB-C

WIĘCEJ DOSTĘPNYCH ZŁĄCZ - WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Adapter z Hubem KRUX zwiększa liczbę dostępnych dla użytkownika. Z jednego szybkiego złącza USB 3.1 Typ C - dla użytkownika zostają wyprowadzone trzy złącza. Dwa HDMI w wersji 1.4 wspierające wysoką rozdzielczość 4K 60 Hz (do 3840 × 2160) oraz jedno złącze USB Typ A. Standardowe złącze USB może posłużyć jako miejsce do podpięcia standardowych peryferiów takich jak myszka bądź klawiatura. W razie potrzeby, można skorzystać z niego jako z miejsca do podpięcia pendrive'a bądź dysku przenośnego.

7825351 1 F

TRYB PASYWNY ORAZ AKTYWNY

Adapter HUB marki KRUX może pracować w dwóch trybach, zależnie od potrzeb użytkownika:

Tryb pasywny. Tryb domyślny - rozgałęziacz jest w stanie przekazać tyle energii ile jest w stanie dostarczyć złącze USB type C z urządzenia do którego jest podpięty.


Tryb aktywny. Tryb aktywujący się po podpięciu zasilania - zasilacz podłączony do adaptera dostarcza dodatkową energie, w zależności od zastosowanej ładowarki, aż do 100 W. Dzięki dodatkowemu zasilaniu - adapter HUB KRUX jest w stanie zasilić wszystkie podłączone urządzenia oraz ładować urządzenie do którego jest bezpośrednio wpięty. W przypadku poboru prądu większego niż 100 W, niektóre urządzenia mogą działać nieprawidłowo.

Hjglug

DWA DODATKOWE EKRANY

Adapter KRUX wspiera jednoczesne podłączenie do dwóch monitorów. Przy podłączeniu dwóch monitorów zachowana jest rozdzielczość 3840 × 2160 (4K) przy odświeżaniu na poziomie 30 Hz na każdy monitor. W wypadku podłączenia pojedynczego monitora będzie to 60 Hz. Podłączenie dwóch ekranów jednocześnie jest kompatybilne tylko z komputerami wyposażonymi w system operacyjny z rodziny Windows oraz Linux.

Po podłączeniu do HUB-a KRUX, monitory mogą pracować w dwóch trybach:

Tryb duplikowania ekranu - Na ekranach pojawia się ten sam obraz co na urządzeniu do którego jest podłączone.
Tryb rozszerzania ekranu - Na monitorach można wyświetlić dodatkowe okna oraz programy, na które brakuje miejsca na urządzeniu do którego jest podłączony adapter.

TECHNOLOGIA POWER DELIVERY WSPIERAJĄCA ŁADOWANIE

HUB KRUX został wyposażony w technologię Power Delivery. Technologia ta dopasowuje prąd zasilania w zależności od potrzeb każdego podłączonego urządzenia. Dzięki temu, każde kompatybilne podłączone do adaptera urządzenie otrzyma idealne warunki zasilania bądź ładowania.

NIEWIELKI ROZMIAR - NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Rozgałęziacz / adapter KRUX składa się z niewielkiej wykonanej z aluminium kostki oraz przewodu o długości 15 centymetrów. Takie połączenie zapewnia kompaktowe rozmiary oraz wysoką sprawność w odprowadzaniu ciepła. Technologia Plug & Play zapewnia, że użytkownik nie będzie musiał instalować dodatkowego oprogramowania bądź sterowników. Podłącz adapter do komputera, odczekaj aż zostanie wykryty i aktywowany przez system. Po odpowiednim komunikacie, sprzęt gotowy do działania.

Technologia Hot Swap pozwala na wymianę podłączonych urządzeń w trakcie pracy samego adaptera, jego wyłączenie nie będzie potrzebne, aby podmienić podłączone urządzenia

Cechy produktu Stacja / replikator portów Krux USB-C HDMI (KRX0049)

KolorCzarno-srebrny
Złącze stacji dokującejUSB-C
ZasilanieUSB-C
USB 2.01 szt.
Power DeliveryTak
USB-C1 szt.
HDMI2 szt.
ProducentKrux
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.