Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
59,00 zł
Cena detaliczna:
61,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Dodaj swoją ocenę | Producent: TP-Link | kod: TL-SM311LS | nr katalogowy: TL-SM311LS

Opis TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
Najważniejsze cechy
  • Jednomodowy moduł MiniGBIC
  • Możliwość instalacji w przełącznikach TP-Link z gigabitowymi slotami SFP
  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Obsługa funkcji Pull-or-Plug
Maksymalna długość kabla wynosi 10 km. Urządzenie obsługuje światłowód jednomodowy.

Cechy produktu TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Standardy i protokołyIEEE 802,3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali1310 nm
Zasilanie3,3 V
CertyfikatyFCC,CE
KabelŚwiatłowód jednomodowy
Typ światłowodujednomodowy 9/125 um
Maksymalna długość kabla10 km
Prędkość transmisji1250 Mb/s
Typ portuLC UPC
ProducentTP-Link
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Lubin:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań Ratajczaka:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Wrocław Biskupia:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000MbpsTP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000Mbps59,-równy w cenieDuża ilośćDuża ilość 
TP-Link UE300C USB-C 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000MbpsTP-Link UE300C USB-C 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps59,-równy w cenieDuża ilośćDuża ilość 
EDIMAX EW-7611ULB Adapter WIFi USB N150 + Bluetooth 4.0EDIMAX EW-7611ULB Adapter WIFi USB N150 + Bluetooth 4.059,-równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
EDIMAX BT-8500 Nano Karta USB Bluetooth 5.0EDIMAX BT-8500 Nano Karta USB Bluetooth 5.058,-1 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
TP-Link TL-SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)TP-Link TL-SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)69,-10 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
EDIMAX EW-7811UTC Adapter WiFi USB AC600 miniEDIMAX EW-7811UTC Adapter WiFi USB AC600 mini69,-10 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
EDIMAX EA8-100SFA Kabel sieciowy RJ-45 CAT8,U-FTP, 40Gb, 10mEDIMAX EA8-100SFA Kabel sieciowy RJ-45 CAT8,U-FTP, 40Gb, 10m70,-11 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Sieci-huby,switche i inne..


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  


Typ komentarza:
               




  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami