Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
65,00 zł
Cena detaliczna:
67,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Noctua NA-IS1-12 Sx2 chromax.black 120mm

Dodaj swoją ocenę | Producent: Noctua | kod: 0000002713 | Nr katalogowy: NA-IS1-12 Sx2 CH.BK. | Ean: 9010018201451

Opis Noctua NA IS1-12 Sx2 Ramki dystansowe chromax.black 120mm

NA-IS1-12 Sx2 to zestaw dwóch ramek dystansowych po stronie wlotowej o grubości 5 mm do wentylatorów Noctua 120x25 mm, które mogą pomóc poprawić zarówno akustykę, jak i wydajność w zastosowaniach typu ssącego lub ciągnącego, w których wentylator zasysa powietrze przez przeszkody, takie jak kratki, płyty perforowane, panele siatkowe, filtry czy radiatory. Odsuwając wentylator od przeszkody, element dystansowy wlotu NA-IS1 zmniejsza turbulencje napływu, co może nie tylko poprawić przepływ powietrza, ale także znacznie obniżyć ogólny poziom hałasu i sprawić, że dźwięk wentylatora będzie przyjemniejszy dla ucha. Wariant chromax.black idealnie pasuje do fanów linii black chromax lub industrialPPC.
Najważniejsze cechy
 • Zestaw dwóch ramek dystansowych oraz pasujących podkładek antywibracyjnych, śrub wentylatorów i śrub chłodnicy
 • Wariant chromax.black
 • Kompatybilny ze wszystkimi obecnymi wentylatorami Noctua o kwadratowej ramie 120x25mm
 • Poprawa akustyki ssania
 • Niższy poziom hałasu
 • Większy przepływ powietrza


Noctua Na Is1 12 Sx2 Chromax Black


Zestaw 2 (Sx2)

NA-IS1-12 Sx2 to zestaw dwóch ramek dystansowych oraz pasujących podkładek antywibracyjnych, śrub wentylatorów i śrub chłodnicy. Do użytku z wentylatorami wlotowymi obudowy, NA-IS1-12 Sx2 zawiera osiem długich, samogwintujących śrub wentylatora i osiem silikonowych uchwytów antywibracyjnych NA-AV3 do beznarzędziowej instalacji odpornej na wibracje. Zarówno śruby, jak i mocowania antywibracyjne po prostu przechodzą przez otwory w przekładce i mocują się do wentylatora, umieszczając przekładkę między wentylatorem a obudową. Do użytku z chłodzeniem wodnym, NA-IS1-12 Sx2 zawiera śruby chłodnicy o długości 35 mm, osiem sztuk z gwintem M3 i osiem sztuk z gwintem UNC 6-32, dzięki czemu klienci mogą wybrać odpowiedni typ dla swojego chłodzenia.

Wersja chromax.black

Całkowicie czarna chromax.black wersja dystansów NA-IS1-12 idealnie pasuje do czarnych wentylatorów 120x25mm z linii produktów chromax i industrialPPC firmy Noctua.

Noctua Na Is1 12 Sx2 Chromax Black


Poprawa akustyki ssania

Zastosowania ssące, w których wentylatory zasysają powietrze przez przeszkody, takie jak kratki lub perforowane panele, są bardzo trudne pod względem akustycznym ze względu na turbulencje powodowane przez te przeszkody. Wprowadzając przesunięcie 5 mm między wentylatorem a przeszkodą, dystanse NA-IS1 mogą zmniejszyć te turbulencje, co często znacznie poprawia poziom hałasu i/lub profile hałasu.

Większy przepływ powietrza, mniej hałasu

Zmniejszenie turbulencji napływowych nie tylko poprawia akustykę, ale także pomaga wentylatorom działać wydajniej z punktu widzenia wydajności przepływu powietrza, ponieważ łopatki wentylatora są mniej ograniczane przez turbulencje. W wielu zastosowaniach typu ssącego zastosowanie elementów dystansowych wlotów może zatem umożliwić wentylatorom osiągnięcie wyższych prędkości przepływu i jednocześnie niższych emisji hałasu.

Noctua Na Is1 12 Sx2 Chromax Black


Kompatybilny ze wszystkimi aktualnymi wentylatorami Noctua 120x25mm

Zastępując standardowe podkładki antywibracyjne wentylatora NA-AVP1, NA-IS1-12 są kompatybilne ze wszystkimi obecnymi wentylatorami Noctua o kwadratowej ramie 120x25mm, takimi jak popularna seria NF-A12x25, NF-F12, NF-P12 redux lub NF-S12A . Wąski NF-A12x15 lub wentylatory innych producentów nie są obsługiwane.


Uwaga: Ponieważ turbulencje napływu różnią się w zależności od modelu wentylatora i konfiguracji (np. różne prędkości wentylatora, kształt kratki, układ oczek, ogólny opór przepływu itp.), nie można wiarygodnie przewidzieć, jak dużą poprawę przyniesie dodanie przekładek wlotowych. Chociaż ulepszenia są znaczące w większości konfiguracji, czasami mogą być one niewielkie lub żadne, a w rzadkich sytuacjach, takich jak określone kratki szczelinowe, dodanie elementów dystansowych może nawet prowadzić do niepożądanych rezultatów w przypadku określonych modeli wentylatorów. W razie wątpliwości odłącz wentylator od aplikacji, a następnie przytrzymaj go na miejscu bez odstępu, a następnie z odstępem 5 mm. To da ci przybliżoną wskazówkę, jak dużej poprawy możesz oczekiwać w swojej indywidualnej konfiguracji.


Zestaw NA-IS1-12 Sx2 chromax.black zawiera:

 • 2x dystanse wlotu NA-IS1-12 chromax.black dla wentylatorów 120mm
 • 8x mocowania antywibracyjne NA-AV3
 • 8x długie śruby wentylatora NM-SFS4-BK
 • 8x śruby chłodnicy NM-SFS5-BK (M3)
 • 8x śruby chłodnicy NM-SFS6-BK (UNC)


Cechy produktu Noctua NA IS1-12 Sx2 Ramki dystansowe chromax.black 120mm

Gwarancja producenta72 miesiące
ProducentNoctua


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Noctua NA SAVP1 Chromax.black, kołki antywibracyjneNoctua NA SAVP1 Chromax.black, kołki antywibracyjne39,-26 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Wyciszanie


Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.