Asustor AS6512RD 12-bay 2U Intel C3538 8GB

Dodaj swoją ocenę | Producent: Asustor | kod: Asustor_AS6512RD | Nr katalogowy: AS6512RD | Ean: 4710474831395

Opis Serwer plików Asustor AS6512RD 12-bay 2U, Intel ATOM C3538 Quad-Core 2.1GHz , 8GB DDR4. GbE x 2. 2.5 GbE x 2. PCIe Gen3. USB 3.2 Gen 1 x 4. 2x 350W R

Ekonomiczny serwer do montażu w szafie serwerowej 2,5 GbE 2U. Cienki serwer 2,5GbE do montażu w szafie 2U zapewniający stabilną wydajność i 12 wnęk do łatwej rozbudowy i łatwej pamięci masowej SATA. Lockerstor 12RD zapewnia możliwość rozbudowy dzięki możliwościom PCI Express, tworząc jedno z najbardziej elastycznych i lekkich rozwiązań dla małych firm.
Najważniejsze cechy
  • Czterordzeniowy procesor Intel Atom C3538 2,1 GHz
  • 8 GB DDR4-2133 — maksymalnie 128 GB
  • Dwa porty Gigabit Ethernet i dwa porty 2,5-Gigabit Ethernet. Po zsumowaniu może zapewnić do 5 Gb/s.
  • Obsługuje Wake-on-LAN i Wake-on-WAN
  • Pełna obsługa iSCSI/IP-SAN i NFS — obsługa VMware, Citrix i Hyper-V — obsługa maszyn wirtualnych i aplikacji Docker
  • Gniazdo PCIe na kartę 10-Gigabit Ethernet
  • Obsługuje ACL i AD. Poprawia wydajność aplikacji biznesowych.
  • Gniazda rozszerzeń PCIe: Gniazda rozszerzeń PCIe: gniazdo PCIe 3.0 x8 (czarne, łącze x4)

Całkowicie nowy sprzęt - ten sam świetny przypadek

Czterordzeniowy procesor serwerowy Intel Atom C35388 GB DDR4-2133 SO-DIMM - 30% szybciej niż DDR3Dwa porty Intel 2.5-Gigabit Ethernet - obsługa do 5 Gb/s w ramach agregacji łączyGniazdo PCIe dla kart 10-Gigabit EthernetObsługuje USB 3.2 Gen 1 Type-A.
Yfjgy

Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych 360° i aplikacja do wirtualizacji przedsiębiorstwa

Kopie zapasowe MyArchive w chłodniCentrum migawek, Centrum kopii zapasowych w chmurze, Centrum synchronizacji danychPełna obsługa iSCSI/IP-SAN i NFSObsługa VMware, Citrix i Hyper-VObsługuje aplikacje do wirtualizacji i platformy Docker.

Thrht

Ekonomiczny serwer do montażu w szafie serwerowej 2,5 GbE 2U

Cienki serwer 2,5GbE do montażu w szafie 2U zapewniający stabilną wydajność i 12 wnęk do łatwej rozbudowy i łatwej pamięci masowej SATA. Lockerstor 12RD zapewnia możliwość rozbudowy dzięki możliwościom PCI Express, tworząc jedno z najbardziej elastycznych i lekkich rozwiązań dla małych firm.

Czterordzeniowy procesor Intel Atom klasy korporacyjnej i pamięć RAM DDR4

Wyposażony w nowy czterordzeniowy procesor Intel Atom C3538 taktowany zegarem 2,1 GHz i połączony z ponad 8 GB pamięci RAM DDR4 zapewnia ultraszybkie i niezwykle płynne udostępnianie plików w Twoim biurze.

T5

Kopia zapasowa przedsiębiorstwa

Lockerstor 12RD ma pełne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych i bezpieczeństwa, w tym dwa zapasowe źródła zasilania dla bezpieczeństwa, a także cztery porty Ethernet dla dodatkowej wydajności i redundancji. Dwa porty Gigabit i dwa porty 2,5-Gigabit Ethernet zdobią tylną część serwera NAS, zapewniając wszystkim szybki i wydajny dostęp do swoich plików. Lockerstor 12RD nie poświęca się, zapewniając zerowy czas przestoju, jeśli port lub zasilacz jest w trybie offline.

Oświetlenie funkcyjne i serwisowe "Znajdź mnie" do serwerowni

W środowiskach korporacyjnych urządzenia pamięci masowej są zwykle umieszczane razem w serwerowni. Aby umożliwić administratorom szybkie odnalezienie serwera NAS spośród wielu serwerów, Lockerstor 12RD(2U) posiada dedykowany przycisk na panelu przednim. Po naciśnięciu tego przycisku zaświeci się lampka serwisowa LED na tylnym panelu NAS. ASUSTOR oferuje również aplikację do zarządzania mobilnym serwerem NAS, AiMaster, która zapewnia wyjątkową funkcję Find Me. Gdy funkcja Find Me jest aktywna, lampka stanu systemu z przodu serwera NAS będzie migać i zabrzmi brzęczyk systemowy, pomagając użytkownikom szybko znaleźć NAS.

Zwinna rozbudowa

Seria ASUSTOR Lockerstor 12RD do montażu w szafie typu rack przygotuje Cię na potrzeby jutra. Rozszerzenie PCIe umożliwia instalację 10-Gigabit Ethernet w celu zwiększenia wydajności i możliwości rozbudowy. Połącz porty Ethernet i podłącz do 2,5-gigabitowego przełącznika Ethernet, aby korzystać z ekstremalnych prędkości. Uwolnij się od ograniczeń dzięki Lockerstor 12RD.

Wydajny, nadmiarowy i wydajny

Lockerstor 12RD zawiera cztery porty Ethernet. Dwa to Gigabit, a dwa to 2,5-Gigabit Ethernet. Połącz dwa porty 2,5-Gigabit Ethernet, aby zwiększyć wydajność i nadmiarowość. Agregacja łączy zwiększa wydajność do 5 Gb/s, zapewniając jednocześnie zerowy czas przestoju w przypadku wyłączenia jednego portu.

Rozszerz swoją przestrzeń do przechowywania

Profesjonalny serwer NAS musi być wyposażony w szeroką gamę funkcji rozszerzających. Oprócz 12 wnęk na dyski uwzględniliśmy również 4 porty USB 3.2, co pozwala na stworzenie przestrzeni dyskowej dostosowanej zarówno do potrzeb związanych z pracą, jak i rozrywką.

Tjugk

Niezawodność i trwałość 24/7

Wszystkie ASUSTOR NAS są zaprojektowane i nadają się do użytku 24/7. Urządzenia ASUSTOR NAS również przeszły rygorystyczne testy, takie jak testy upadkowe i testy spalania w celu sprawdzenia trwałości w ekstremalnych warunkach. Radiatory zostały dodane do wrażliwych komponentów, aby rozpraszać ciepło, pomagając w utrzymaniu długowieczności urządzenia.

Ekskluzywna technologia MyArchive Cold Backup

Nieograniczone rozszerzenie pojemności. Technologia zimnego przechowywania MyArchive zmienia dyski twarde NAS w wymienne dyski do archiwów pamięci masowej. Włóż dysk twardy MyArchive bezpośrednio do wolnej wnęki wewnątrz serwera NAS, aby uzyskać łatwy dostęp, tworzyć kopie zapasowe i udostępniać terabajty treści.
Hygfj

Aplikacje wirtualne z Linux Center

Użytkownicy ASUSTOR NAS mogą teraz uruchomić natywny system Linux na swoich NAS, korzystając z bogatej różnorodności aplikacji Linux. Linux Center oferuje łatwą instalację bez dodatkowych konfiguracji. Skutecznie zamienia NAS w komputer o nieograniczonych możliwościach.

Hjfgh

Edycja plików i współpraca przy projektach

Nextcloud i OnlyOffice sprawiają, że współpraca nad projektami jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, tworząc pakiet biurowy w chmurze dla biur do pracy nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i nie tylko.

Tfgjugh

Wieloplatformowy dostęp dla wielu użytkowników

ASUSTOR NAS zapewnia bezproblemowy dostęp międzyplatformowy i dla wielu użytkowników, umożliwiając łatwe łączenie się z serwerem NAS z systemów operacyjnych Windows, macOS lub Unix, bez względu na to, czy używasz komputera PC, notebooka, tabletu czy smartfona.

Ykighg

Chroniony przed oprogramowaniem ransomware

Lockerstor jest dostarczany z najnowszą wersją ADM, aby chronić przed atakami ransomware. Snapshot Center i Btrfs zapewniają możliwość wydajnego tworzenia migawek w celu ochrony i łatwego przywracania utraconych danych. Inne funkcje bezpieczeństwa znajdujące się w Lockerstor to możliwość utworzenia jednego lub więcej zastępczych kont administratora, zapora ogniowa ADM Defender, która zawiera czarne i białe listy, możliwość zmiany domyślnych portów, wyłączenia SSH i terminala, aby zapobiec zdalnym atakom. Bezpieczeństwo dysków twardych w chłodni MyArchive można również zwiększyć, wdrażając 256-bitowe szyfrowanie AES.

Lista kompatybilności dysków twardych dostępnych w naszym sklepie


Dyski 3.5"

Cechy produktu Serwer plików Asustor AS6512RD 12-bay 2U, Intel ATOM C3538 Quad-Core 2.1GHz , 8GB DDR4. GbE x 2. 2.5 GbE x 2. PCIe Gen3. USB 3.2 Gen 1 x 4. 2x 350W R

Liczba zatok na dyski12
Pojemność pamięci RAM8 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuRACK
Moc zasilacza350 W
Wymiary88x439x535 mm
Wentylator systemowy2x60 mm
USB 3.24 szt.
Model procesoraIntel ATOM C3538
Architektura procesora64-bitowy x64
Częstotliwość procesoraCzterordzeniowy 2,1 GHz
Pamięć8 GB pamięci SO-DIMM DDR4
Zainstalowany fabrycznie moduł pamięci8 GB
Całkowita liczba gniazd pamięci4 szt.
Pamięć rozszerzalna do128 GB
Pamięć flash8 GB eMMC
Dysk twardy12 x SATA3 6 Gb/s 3,5"/2,5" HDD/SSD
Maksymalna wewnętrzna pojemność surowa216TB
EkspansjaUSB 3,2 pierwszej generacji x4
SiećGigabit Ethernet
Napięcie zasilania wejściowego100V do 240V AC
ProducentAsustor
Gwarancja producenta36 miesięcy


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 48 hDostępny w oddziałach 48 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.