J. Allen Brack żegna się z posadą prezesa Blizzard Entertainment. Jest to zapewne skutek kontrowersji jakie spadły ostatnio na Blizzard Activision w związku z pozwem sądowym o nękanie, molestowanie i dyskryminację w miejscu pracy. J. Allen Brack był stosunkowo nowy w tej pracy, przejmując władzę od współzałożyciela Blizzarda Mike'a Morhaime'a w 2018 roku, ale teraz zostaną oni zastąpieni przez nowych dwóch liderów, Mike'a Ybarrę i Jen Oneal.

Blizzout
Ybarra spędził większość swojej kariery w Microsoft w różnych rolach, w tym nadzorując studia partnerskie Xbox i Xbox Game Pass, zanim dołączył do Blizzarda w 2019 roku. Jen Oneal była liderem Vicarious Visions, dopóki studio nie zostało wchłonięte przez Blizzard na początku tego roku. Wydaje się całkiem jasne, że nowi ludzie w Blizzard, mający niewielki związek z jego historią, zostali specjalnie wybrani do prowadzenia firmy. Odchodzący prezes Blizzarda J. Allen Brack powiedział o nowych przywódcach:
Jestem przekonany, że Jen Oneal i Mike Ybarra zapewnią przywództwo, którego Blizzard potrzebuje, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i przyspieszą tempo zmian. Przewiduję, że zrobią to z pasją i entuzjazmem oraz że można im zaufać, że będą przewodzić z najwyższym poziomem uczciwości i zaangażowania w elementy naszej kultury, które sprawiają, że Blizzard jest tak wyjątkowy.

Activision Blizzard nadal boryka się z presją ze wszystkich stron po tym jak Kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa (DFEH) wniósł pozew przeciwko Activision Blizzard, zarzucając im powszechną dyskryminację ze względu na płeć i molestowanie seksualne.