Firma Archos jesienią 2014 roku wprowadzi na rynek ciekawy gadżet Archos Music Beany - czapkę z wbudowanymi bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth.

Music Beany zastępuje typowe słuchawki i pozwala uwolnić się od ograniczających ruchy kabli. Dodatkowo pełni rolę tradycyjnej czapki. Nowy gadżet marki ARCHOS sprawdzi się podczas joggingu, spacerów, czy w podróży - wszędzie tam, gdzie na co dzień muzyka może umilić nam spędzanie czasu.

Archos Music Beany jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS, a dźwięk przesyłany jest do wbudowanych słuchawek za pośrednictwem Bluetooth 2.0. Music Beany zapewnia nieprzerwane słuchanie muzyki przez 8 godzin, a w trybie uśpienia pozostaje aż do 60 godzin. Słuchawki można bardzo szybko naładować przez port microUSB.

Co ważne, inżynierowie pracujący nad technologią wbudowanych w Music Beany słuchawek, zadbali również o wysoką jakość dźwięku.

Archos Music Beany dostępna będzie od października 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 109 zł i wielu wersjach kolorystycznych.

[Łukasz Szewczyk]