Od 19 maja 2015 roku Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej. W Nowym Power LTE dostępne będą jeszcze większe pakiety danych, nowoczesny sprzęt LTE na udostępnienie, olbrzymi pakiet nocny 200 GB, a także pakiety tematyczne największej telewizji internetowej IPLA.

W Nowym Power LTE klient będzie mógł wybierać pomiędzy dużymi pakietami podstawowymi - od 15 GB za jedyne 29,99 zł aż do 100 GB w cenie 99,99 zł. W programie smartDOM nowa oferta dostępna jest już od 25 zł miesięcznie za pakiet 25 GB w opcji Tylko SIM.

Oferta Nowy Power LTE gwarantuje także szeroki wybór nowoczesnych sprzętów (m.in. modemów USB, routerów mobilnych, routerów stacjonarnych oraz zestawu ODU-IDU do internetu domowego LTE), które obsługują technologię LTE o prędkości nawet do 150 Mb/s - w opcji zarówno na własność, jak i na udostępnienie. W przypadku opcji własnościowej abonament jest wyższy o 10 zł, natomiast opcja na udostępnienie jest tańsza i pozwala na wybór sprzętu już za 5 zł dodatkowej opłaty miesięcznie.

Dodatkowy transfer danych dla "nocnych marków"

Na użytkowników, którzy dużo ściągają czeka dwukrotnie większy niż dotychczas "Pakiet nocny". W ramach opłaty 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje aż 200 GB do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00.

LTE bez limitu danych

Głównym założeniem Internetu Power LTE jest zapewnienie klientowi wysokiego komfortu korzystania z Internetu w ramach dopasowanej do jego potrzeb oferty, dlatego do każdego z pakietów od kwoty 69,99 zł można dokupić usługę "LTE bez limitu" o prędkości do 2 Mb/s za jedyne 10 zł miesięcznie.

Pakiety tematyczne IPLA

W Nowym Power LTE klienci, którzy skorzystają z oferty Internetu domowego, przez pierwsze dwa miesiące będą mogli cieszyć się bez dodatkowych opłat dostępem do trzech pakietów tematycznych największej polskiej telewizji internetowej IPLA: IPLA DZIECI, IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA. Po okresie promocyjnym wszystkie trzy można mieć nawet za 10 zł miesięcznie.

7 dni na próbę

W przypadku wyboru oferty Tylko SIM lub oferty ze sprzętem na udostępnienie, istnieje możliwość testowania Internetu przez 7 dni - po tym czasie, jeśli nie spełni on naszych oczekiwań, można zrezygnować z usługi.

[Łukasz Szewczyk]