Jak większość dużych produkcji EA Games, Battlefield 1 doczeka się pełnej polskiej wersji językowej. Polscy gracze zdążyli się już przyzwyczaić do braku oryginalnego dubbingu w naszym regionie, choć oczywiście nie wszystkim się to podoba. Najnowsza odsłona serii nie będzie w każdym razie wyjątkiem od tej reguły a polski wydawca ujawnił już pierwsze nazwiska, które pojawią się w produkcji.
Twórcy udostępnili do obiegu próbki głosowe, które znajdą się w trybie wieloosobowym. Właścicielami głosów użyczonych postaciom Battlefielda 1 są w tym przypadku rodzimi youtuberzy prowadzący kanały let's playowe. W produkcji pojawią się więc Remigiusz "Rock" Maciaszek, Patryk "Rojo" Rojewski oraz Piotr "Izak" Skowyrski.

Polscy fani serii nie wydają się zachwyceni udziałem wyżej wymienionych panów w procesie dubbingowym. Należy bowiem podkreślić, że nie są to profesjonalni aktorzy i wcześniej nie mieli oni wiele wspólnego z tego rodzaju zadaniami. Na podstawie materiałów udostępnionych przez EA Games trzeba jednak przyznać, że vlogerom nie poszło tak źle, jak można było się obawiać.

Twórcy najnowszego Battlefielda podali do wiadomości, że w trybie wieloosobowym pojawi się łącznie 12 aktorów głosowych. Dziewięć nazwisk wciąż pozostaje więc tajemnicą. Inny zespół pracuje z kolei nad kampanią fabularną, ten jednak wciąż pozostaje nieznany. Więcej informacji możemy się spodziewać w najbliższym czasie.

Premiera Battlefielda 1 zaplanowana jest na 21 października 2016 na konsolach PS4, XONE oraz komputerach klasy PC.