Kc600
Niezwykła wydajność, pełna pojemność

KC600 to dysk SSD firmy Kingston o wysokiej pojemności zaprojektowany tak, by zapewniał wyjątkowo dużą wydajność i optymalizację pod kątem szybkości reakcji. Zapewnia niezwykle szybkie uruchamianie systemu i aplikacji oraz przesyłanie danych. Dysk jest dostępny w obudowie formatu 2,5" i wyposażony w interfejs SATA 3.0, zgodny z wcześniejszymi wersjami interfejsu SATA. W dysku KC600 wykorzystano najnowszą technologię pamięci NAND 3D TLC, a pełen pakiet zabezpieczeń obejmuje szyfrowanie sprzętowe algorytmem z 256-bitowym kluczem, a także technologie TCG Opal i eDrive. Dysk oferuje odczyt i zapis z prędkością do 550/520MB/s* i pojemność do 2TB**. Dysk jest dostępny w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria niezbędne do prostej instalacji w komputerze stacjonarnym lub notebooku.

• Niezwykła wydajność
• Najnowsza technologia pamięci NAND 3D TLC
• Obsługa pełnego pakietu zabezpieczeń (TCG Opal, AES 256-bit, eDrive)
• Dostępne wersje o różnych pojemnościach

* Na podstawie wydajności nowego produktu z płytą główną wyposażoną w interfejs SATA 3.0. Rzeczywista szybkość zależy od parametrów sprzętu, oprogramowania i sposobu użytkowania. Wynik losowego odczytu/zapisu plików 4KB w programie IOMETER uzyskano na partycji o wielkości 8GB.
** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest wykorzystywana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.