Twórcy Battlefielda I kilka dni temu zaprezentowali światu pierwszy zwiastun, który spotkał się z niezwykłym entuzjazmem zarówno ze strony krytyków, jak i zwykłych fanów. Co prawda na półki sklepowe tytuł ma trafić dopiero 21 października, ale zakupić go możecie już dziś, i to w wersji kolekcjonerskiej!

Rozszerzona edycja to przede wszystkim gra w wersji Deluxe, która umożliwia uruchomienie na trzy dni przed oficjalną premierą oraz dostęp do map Early Access. Gra zapakowana jest w metalowe pudełko, w którym prócz płyty znajdziemy sporą, 35-centymetrową figurkę żołnierza, naszywkę na ubranie, plakat propagandowy, talię kart do gry oraz tubkę z listem zawierającym kody do pobrania dodatków DLC.

Taka impreza nie należy niestety do tanich, ponieważ w Ameryce gracze muszą za nią zapłacić aż 219,99 dolarów! Zaznaczamy jednocześnie, że cena dla rynku Europejskiego nie jest jeszcze ustalona. Ponadto edycja kolekcjonerska na chwilę obecną dostępna jest wyłącznie dla użytkowników konsol XONE oraz PS4. Najprawdopodobniej jednak w niedługim czasie możliwość jej zakupu otrzymają również pecetowcy.