Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

OsramPhilips LED
GoProMicrosoft
MSIiiyama
LenovoGigabyte
AMDCorsair
AsusSeasonic
QNAPInsERT
HamauRage
Nitro Conceptsnoblechairs

Wszyscy producenci:

Informacje archiwalne

Aktualnie brak towaru o kodzie D-LINK_DWM-156 w ofercie.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

D-link DWM-156

D-link DWM-156

Opis D-link DWM-156

Adapter USB HSUPA 3.75 G DWM-156 umożliwia połączenie się z notebooka z mobilnymi usługami szerokopasmowymi w każdym miejscu na świecie. W trakcie połączenia można przesyłać dane, korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnej oraz wysyłać wiadomości SMS. Urządzenie DWM-156 jest całkowicie odblokowane i działa a kartą SIM każdego operatora.

Najważniejsze cechy produktu

  • Technologia HSUPA 3G: szybkość transmisji danych do 7,2 Mb/s
  • Szybki interfejs USB 2.0
  • Systemy operacyjne: Windows VISTA/XP/2000 i MAC OS X 10.4 lub nowszy
  • Wbudowane sterowniki umożliwiające instalację typu "podłącz i pracuj"
  • Funkcja modemu 3G umożliwiająca stosowanie z wybranymi routerami D-Link
  • Brak blokad: możliwość pracy z kartą SIM dowolnego operatora

Adapter USB HSUPA 3.75 G DWM-156 umożliwia połączenie się z notebooka z mobilnymi usługami szerokopasmowymi w każdym miejscu na świecie. W trakcie połączenia można przesyłać dane, korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnej oraz wysyłać wiadomości SMS. Urządzenie DWM-156 jest całkowicie odblokowane i działa a kartą SIM każdego operatora.

Optymalna wydajność dzięki technologii HSUPA 3.5G

DWM-156 obsługuje najnowszą technologię High Speed Uplink Packet Access (HSUPA) 3.75G, która umożliwia transmisję danych z szybkością do 7,2 Mb/s (wysyłanie z szybkością do 5,76 Mb/s) oraz zmniejszenie opóźnienia. Technologia 3.75G jest zgodna ze starszymi technologiami 3.5G, 3G i 2.5G.

Pełna zgodność

Adapter jest zgodny z systemami operacyjnymi Windows i MAC. Wszystkie potrzebne sterowniki i programy są wbudowane, co umożliwia instalację typu "podłącz i pracuj".
Adapter DWM-156 może być także używany jako modem ze zgodnymi ruterami D-Link i udostępniać połączenie 3G kilku komputerom lub urządzeniom Wi-Fi.
Góra Strony

Opinie, komentarzeD-link DWM-156 - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena klientów: 3 / 5 - Ilość recenzji: 5
Wojtek · ProblemWitam.Mam taki oto problem.Zakupiłem modem d link dwm 156 zainstalowałem w nim kartę sim aero2 włozyłem do gniazda usb w laptopie i po zainastalowaniu oprogramowania zgłaszany jest komunikat o braku karty sim , samo urzadzenie po włożeniu do usb swieci przez chwile na zielono(dioda) po czym świeci na czerwono(swiatło stałe)Co robić? karta sim i modem wydaja sie być dobre, czy należy zmienić jakieś ustawienia i gdzie? Z góry dziekuje za odpowiedź
15 Marzec 2014 11:21 · Ocena: 4
Respi · Odpowiedźto wskazuje na źle włożoną kartę SIM - najprawdopodobniej wyjąłeś kartę micro- sim i ją próbowałeś wkładać do modemu..
3 Maj 2014 13:11 · Ocena: 4
Asia · Odpowiedźwitam. u mnie z kolei jest komunikat o braku usług. dioda też swieci sie na czerwono. nie wiem co mam jeszcze zrobić. wszystkie ustawienia zmieniłam jak potrzeba i nadal nic
14 Maj 2014 9:54 · Ocena: 3
Wojtek · ProblemRównież mam taki problem. Dioda czerwona, brak usług. Wszystko wygląda na to że Proline chce sprzedać kilka sztuk więcej modemów, wstawiając frazę Aero2 w tytuł, kiedy modem nie jest zgodny z Aero.
1 Sierpień 2014 18:45 · Ocena: 3
MarekJ · OpiniaModem nie działa u mnie, ani na komputerze z windows 8.1 64bit, ani na windows 7, 64 bit. Na starym kompie z windows XP działa bez problemu. Producent nie dostarcza nowszych sterowników. Odradzam
22 Grudzień 2014 14:05 · Ocena: 1
Dodaj kolejny komentarz:
Autor:E-mail (nie wyświetlany) [?]:Ocena:
Dodaj ilustrację:
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną   Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2016 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami