Informacje archiwalne

Produkt o kodzie GAINWARD_GTX560 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Gainward GTX560 1024MB 256bit PCI-E DDR5 Golden Sample

Ocena: Ocena: 55 / 6 - 5 opinii | kod: GAINWARD_GTX560

Opis Gainward GTX560 1024MB 256bit PCI-E DDR5 Golden Sample

NVIDIA GeForce GTX 560 oferuje wydajność i moc potrzebne Ci, by grać w pełnym HD 1080p. Wkrocz w świat realizmu w grach, gdzie Twoje ulubione tytuły DirectX11 nabierają życia dzięki technologiom DirectX11, PhsyX i NVIDIA 3D Vision.

Słodka wydajność

Uzbrojony po zęby i gotów do akcji. Graj w najnowsze gry typu Duke Nukem Forever w pełnej rozdzielczości HD 1080p, dysponując 3 razy wyższą wydajnością niż w przypadku kart poprzednich generacji.

Zaprojektowany dla DirectX 11

Wkrocz z GTX 560 w świat realizmu w grach i podziwiaj w ulubionych tytułach DirectX11 nowy poziom szczegółowości terenu i naturalność ożywiających je postaci.

Gaming w stylu GeForce GTX

Dominuj nad rywalami korzystając z technologii obsługiwanych przez układ GPU GeForce GTX i wydajności oferowanej przezeń w grach. Spraw, by nabrały one dzięki DirectX 11 i PhysX życia, wzbogacone o interaktywne środowiska, szczegółowe tereny oraz naturalnie wyglądające i zachowujące się postacie. Graj w trybie NVIDIA 3D Vision na jednym wyświetlaczu lub w konfiguracji wielomonitorowej. GeForce GTX 560 obsługuje technologię SLI, pozwalając Ci połączyć moc dwóch kart, by dysponować dwukrotnie wyższą wydajnością w grach. A aktualizacje sterowników NVIDIA GeForce wprowadzają ciągłe optymalizacje wydajności przez cały okres życia Twojego GPU GeForce.

Obsługa Microsoft DirectX 11

Układ GPU klasy DirectX 11 z obsługą technologii Shader Model 5.0, zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem jak najszybszej obsługi kluczowej funkcji tego nowego API - akcelerowanej przez GPU teselacji.

Obsługa technologii NVIDIA 3D Vision

Wsparcie układu GPU GeForce dla technologii NVIDIA 3D Vision, wprowadzającej porywającą stereoskopową wizualizację 3D w świat komputerów PC. 3D Vision - połączenie zaawansowanych technologicznie okularów bezprzewodowych oraz oprogramowania - przekształca setki gier PC w pełne stereoskopowe wersje 3D. Możesz także oglądać filmy 3D oraz przeglądać trójwymiarowe zdjęcia z przykuwającą wzrok, kryształowo czystą jakością.

Obsługa NVIDIA 3D Vision Surround

Rozszerz obraz w swoich grach, dzięki mocy technologii NVIDIA 3D Vision i SLI, na trzy wyświetlacze w pełnym stereoskopowym 3D dla uzyskania absolutnie najpełniejszego wrażenia przebywania "w świecie gry". Technologia NVIDIA Surround obsługuje także grę w konfiguracji złożonej z trzech wyświetlaczy bez obsługi trybu wyświetlania stereoskopowego.

Technologia NVIDIA SLI

Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI zapewnia niezwykłe skalowanie wydajności, oferując w ramach tej głównej platformy do gier w Windows 7 obsługę trybu 3-way AFR (Alternate Frame Rendering - renderowanie naprzemiennych klatek) oraz solidne wsparcie w postaci najnowocześniejszych sterowników.

Technologia NVIDIA PhysX

Obsługa technologii NVIDIA PhysX przez układy GPU GeForce umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznej interakcji, gwarantującą bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.

Technologia NVIDIA CUDA

Technologia NVIDIA CUDA uwalnia moc rdzeni przetwarzających układu GPU, aby przyspieszyć realizację nawet najbardziej wymagających obliczeniowo zadań, takich jak transkodowanie wideo, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do osiągów tradycyjnych procesorów głównych.

Antyaliasing 32x

Superszybki i oferujący wysoką jakość antyaliasing do 32x, umożliwiający zniwelowanie efektu postrzępionych krawędzi lub tzw. schodków.

Technologia NVIDIA PureVideo HD

połączenie akceleracji procesu dekodowania wideo high-definition oraz przetwarzania obrazu, które oferuje bezprecedensową klarowność obrazu, płynność odtwarzania wideo, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie obrazu wideo i filmów.

Obsługa PCI Express 2.0

Zaprojektowana zgodnie z nowym standardem architektury szyny PCI-Express 2.0, który oferuje najszybszy transfer danych w wymagających dużej przepustowości grach i aplikacjach trójwymiarowych, równocześnie zachowując wsteczną kompatybilność z płytami głównymi wyposażonymi w szynę PCI-Express.

Obsługa podwójnego wyjścia DVI

Umożliwia współpracę z największymi wyświetlaczami o najwyższej rozdzielczości do 2560x1600 z obsługą technologii HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).

Obsługa HDMI 1.4a

Obsługa interfejsu HDMI 1.4a obejmująca akcelerowane przez GPU wsparcie dla formatu Blu-ray 3D oraz obsługę przestrzeni kolorów x.v.Color, funkcji HDMI Deep Color i cyfrowego dźwięku przestrzennego w formacie 7.1.

Cechy produktu Gainward GTX560 1024MB 256bit PCI-E DDR5 Golden Sample

Chipset modelGF GTX 560
Typ złączaPCI-E x16
Typ pamięciDDR5
TV-OutNie
Technologia skalowaniaSLI
Szyna pamięci256 bit
Pamięć1024 MB
Maksymalna rozdzielczość2560x1600
HDMITak
HDCPTak
DVIx2Tak
Częstotliwość rdzenia822 MHz
Częstotliwość RAMDAC400 MHz
Częstotliwość pamięci4040 MHz
Chipset producentNVIDIA
VIVONie
Typ chłodzeniaWentylator
DirectX11
WielomonitorowośćTak
Złącze D-SubTak
ProducentGainward
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeGainward GTX560 1024MB 256bit PCI-E DDR5… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 5 5 / 6 - 5 opinii
Gro · Opiniaporażka !! po co to wydali skoro 0 wydajności różnicy od gtx 460? kotlet.. kumpel ma gtx 460 a ja 560 tego i co? benchmark u nas pokazuje prawie takie same pkt...
31 Maj 2011 · Niska OCENA: 1Ocena: 2
Witek · Problem@Gro
Zapełniają lukę pomiędzy GTX560Ti a GTX550Ti Zwyczajnie 550 ustępuje GTX460. Dlatego zdecydowali się wypuścić kartę która będzie nowszą konstrukcją tak jak 550Ti ale będzie konkurencyjna dla GTX460.
Poza tym GTX560 pożera mniej prądu i jest bardziej kulturalna podczas pracy... Więc nie wiem dlaczego się bulwersujesz... Mogłeś kupić GTX460 nie zrobiłeś tego więc pluj sam sobie w twarz a nie winą obarczasz producentów za notabene naprawdę udaną konstrukcje!

Damian · ProblemWitam, czy temperatura 74-82 stopni jest normalna w czasie grania? czy może czas zainwestować w lepsze chłodzenie
Dymsza · Odpowiedźmam gainward gforce 9600 gt u mnie jest taka sama temperatura podczas grania ogolnie te karty sa przystosowane do takich temperatur wiec mysle ze nie musisz sie bac:)
Dymsza · Odpowiedźmam gainward gforce 9600 gt u mnie jest taka sama temperatura podczas grania ogolnie te karty sa przystosowane do takich temperatur wiec mysle ze nie musisz sie bac:)

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami