Komu najbardziej wierzysz w wyborze sprzętu? Ekspertom czy użytkownikom?

Najbardziej wiarygodne opinie pochodzą od użytkowników danego produktu. W tym celu od wielu lat na stronie proline.pl funkcjonuje system komentarzy. Dzięki nim możesz opiniować i oceniać wszystkie sprzedawane u nas Produkty a także możesz komentować wszystkie Artykuły i Newsy.

Dodatkowo możesz dołączać zdjęcia lub rysunki ilustrujące swoje komentarze.

Nowości i zmiany

W ostatnich dniach, ulepszyliśmy i wprowadziliśmy ciekawe ulepszenia do naszego systemu komentarzy.

Komentarze Rodzaje View
Nowością jest inny sposób wyświetlania komentarzy w kolejności chronologicznej. Dodatkowo w opiniach o produktach możesz nadać swojemu wpisowi Rodzaj: Opinia, Problem, Odpowiedź.

Ostatnie Komentarze

Abyś był zawsze na bieżąco i aby nie uciekła Ci żadna ciekawa informacja. Na głównej stronie sklepu wyświetlamy specjalne okienko "Ostatnie Komentarze". Teraz możesz na bieżąco śledzić wszystkie opinie Naszych czytelników. Teraz nic nie umknie Twojej uwadze!

Automatyczny moderator

Komentarze są moderowane, ale od kilku dni, administratorów wspomaga inteligentny bot, który analizuje treść, i przyspiesza akceptację komentarzy nawet do kilku sekund.

Nasi czytelnicy i sympatycy pozostawiają mnóstwo opinii. Dzięki nim możesz wyrobić sobie zdanie o każdym produkcie i wyrobić sobie opinię na każdy temat.

Jeżeli masz jakieś uwagi co do systemu komentarzy, napisz komentarz pod tym artykułem. Zapraszam do czytania i wyrażania swoich opinii!