Logitech, wprowadzając na rynek nową mysz komputerową, po raz kolejny otwiera świat nowych możliwości.

Logitech MX Master Wireless Mouse to najnowsza bezprzewodowa myszka, która kontynuuje tradycje cenionej serii MX, wyróżniających się charakterystycznym, ergonomicznym kształtem. Nowa myszka została zoptymalizowana w taki sposób, by kontrolować środowisko pracy z wysoką precyzją. Nowa myszka wyposażona została także w mechanizm, który umożliwia dostosowanie prędkości działania. Pozwala on na automatyczne przejście ze swobodnego trybu pracy scrolla na precyzyjny. Dzięki dołączonemu do myszki odbiornikowi Logitech Unifying lub technologii Bluetooth użytkownik może sparować Logitech MX Master z nawet trzema urządzeniami.

MX Master Wireless Mouse to dopasowana do dłoni myszka, którą zaprojektowano w oparciu o najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne. Tym samym stworzono urządzenie, które charakteryzuje się niekwestionowaną precyzją, szybkością oraz wygodą podczas nawigacji komputera.

Dla pełniejszej kontroli oprogramowanie Logitech Options pozwala dopasować działanie przycisków do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo technologia Logitech Darkfield Laser zapewnia śledzenie na niemal każdej powierzchni, w tym na tych szklanych i błyszczących. Mysz MX Master posiada akumulator (Li-Po (500 mAh), który, w zależności od sposobu użytkowania, jest w stanie wytrzymać do 40 dni od momentu naładowania. O minimalnym stanie baterii informuje lampka kontrolna. Już cztery minuty ładowania pozwalają na użytkowanie myszy przez jeden dzień. Urządzenie można wykorzystywać do pracy również w trakcie ładowania baterii.

Logitech MX Master ma być dostępna na naszym rynku już w kwietniu w cenie sugerowanej 449 zł.