Pamięć HyperX Predator DDR3 posiada nowy radiator o drapieżnym wyglądzie wykonany z czarnego aluminium. Zapewnia on lepsze rozpraszanie ciepła i pomaga uzyskać optymalną niezawodność. Radiator i płytka drukowana doskonale uzupełniają wygląd najnowszych komputerów. Ich właściciele mogą teraz grać i zwyciężać w stylu HyperX.

Pamięć Predator DDR3 oferuje oszałamiające prędkości nawet do 2666 MHz. W połączeniu z niskimi opóźnieniami na poziomie CL9-CL11 gwarantują one uzyskanie ekstremalnej wydajności DDR3, wielozadaniowość bez opóźnień oraz wyraźnie szybszą pracę całego systemu. Współpraca z procesorami Intel Core i5 i i7 przyspiesza edytowanie wideo, renderowanie grafiki 3D i pracę sztucznej inteligencji - i co najważniejsze pomaga graczom zwyciężać w ich ulubionych grach. Dostępne są moduły o pojemności 4 GB i ?8 GB oraz zestawy dwu- i czterokanałowe o pojemności 8-32 GB. Zestawy przechodzą rygorystyczne badania, gwarantujące kompatybilność i wydajność.

Profile Intel XMP stworzone dla pamięci Predator DDR3 zostały zoptymalizowane pod kątem pracy z chipsetem firmy Intel z serii 9, płytami głównymi opartymi na układach X79 i procesorami Core i5, Core i7 oraz Core i7 HEDT. Zapewniają one pełną kompatybilność i najwyższą wydajność. Profile XMP starannie dobrane przez inżynierów firmy Kingston umożliwiają podwyższenie częstotliwości pracy i obniżenie timingów pamięci. Użytkownik wybiera odpowiedni profil i nie musi zmieniać ustawień BIOS-u.

Prędkość pracy każdego modułu HyperX Predator DDR3 jest fabrycznie testowana, pamięci objęte są bezpłatną pomocą techniczną i charakteryzuje je legendarna już niezawodność.