Dyski WD Purple Pro zostały zaprojektowane z myślą o inteligentnych systemach wideo nowej generacji, pomagających pozyskiwać wartościowe informacje na podstawie transmitowanych strumieniowo i zapisanych materiałów wideo.

Ppro1

Zwiększ możliwości swojego rozwiązania wideo

Dyski WD Purple Pro zostały opracowane z myślą o wysokiej wydajności, trwałości i obsłudze wysokich obciążeń podczas współpracy z zaawansowanymi, stale działającymi rejestratorami AI, urządzeniami i serwerami.


Ppro2

Ekskluzywna technologia Western Digital AllFrame AI

Technologia AllFrame AI nie tylko poprawia strumieniowanie ATA, zmniejszając utraty klatek i poprawiając odtwarzanie wideo, ale też obsługuje do 32 strumieni AI do analizy głębokiego uczenia w systemie.


Ppro3

Wiele kamer, wiele strumieni wideo

WD Purple Pro są zoptymalizowane pod kątem obsługi do 64 jednostrumieniowych kamer HD*, jak również są w stanie obsługiwać wiele najnowszych inteligentnych kamer przesyłających wiele strumieni naraz. Taka elastyczność pozwala z łatwością ulepszać i skalować inteligentne rozwiązanie wideo, dopasowując je do Twoich zmieniających się potrzeb.


Prpo4

Western Digital Purple oraz Purple Pro

Od kamery po chmurę, magazyny danych Western Digital przeznaczone do inteligentnych systemów wideo są gotowe do obsługi wideo w czasie rzeczywistym i sztucznej inteligencji.


Pp7

Dostrzeż więcej

Każda klatka w każdej sekundzie ma znaczenie. Wykorzystaj pamięć masową WD Purple, aby zwiększyć możliwości sztucznej inteligencji i odkryć więcej,niż dostrzega ludzkie oko.


Pp8

Dowiaduj się szybciej

Nasza szeroka oferta pamięci masowych usprawnia działanie całego systemu wizyjnego - uchwycisz więcej szczegółów i uzyskasz cenniejsze informacje, dzięki czemu będziesz podejmować decyzje w bardziej świadomy sposób.


Pp9

Działaj inteligentniej

Działaj z wyprzedzeniem, a nie po fakcie. Dzięki sztucznej inteligencji i możliwości przechowywania większej ilości danych możesz podejmować inteligentne decyzje oraz zwiększać efektywność biznesową i strumienie wartości.


Pp10