Kto powiedział, że laptop musi mieć jeden ekran? Z tego co wiemy nikt, choć do tej pory było to raczej niepisaną zasadą producentów. Jak jednak wiadomo, zasady są po to, żeby je łamać, więc firma Razer postanowiła kolejny raz zaskoczyć nowym produktem. :)
Razer Project Valerie 1

Projekt Valerie to kolejny pomysł Razera na solidny, gamingowy komputer przenośny. Obecnie urządzenie jest jeszcze w fazie koncepcyjnej, ale na targach CES 2017 z pewnością zrobiło wrażenie. Wszystkie 3 ekrany laptopa mogą pochwalić się rozdzielczością 4K przy przekątnej 17,3 cala. Po pełnym rozłożeniu komputera uzyskamy więc sumaryczną rozdzielczość 11520 x 2160 - pikseloza?

Razer Project Valerie 2

Z pewnością grupą docelową nie będą tu pracownicy biurowi, dlatego też do obsługi tego nietypowego bajeru powołano najmocniejszą mobilną kartę graficzną dostępną obecnie na rynku, czyli GeForce'a GTX 1080.

Razer Project Valerie 3

Grubość Valerie to 3,8 cm, natomiast waga oscyluje wokół 5,4 kg (dokładne wartości nie są znane). Cena? Na chwilę obecną nie wiemy, ale w kościach czuć, że tanio raczej nie będzie.