Do sieci trafił dziś polskojęzyczny zwiastun nadchodzącej trzeciej odsłony kultowego tytułu Syberia. Rodzimi gracze będą mogli cieszyć się produkcją z polskim dubbingiem. W roli Kate Walker usłyszymy Annę Dereszowską.
Annę Dereszowską ostatnio można było zobaczyć na ekranach kin w filmie Pitbull: Niebezpieczne kobiety. Aktorka brała również udział w dubbingowaniu filmów takich jak Księga Dżungli czy Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Tym razem jej głos usłyszymy w grze wideo.

Sama aktorka odniosła się do prac nad lokalizacją produkcji następująco:

"Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną. Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry - z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział."

Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że Syberia 3 skorzysta z popularnego ostatnimi czasy systemu zabezpieczeń Denuvo. Do uruchomienia produkcji potrzebny będzie przynajmniej procesor Intel Core i3, 4GB pamięci RAM, Nvidia GTX 550 Ti oraz 45 GB wolnego miejsca. Trzeba przyznać, że jak na dzisiejsze czasy to niezbyt wygórowane wymagania.

W Syberię 3 będzie można zagrać na komputerach klasy PC, konsolach XONE i PS4 już od 20 kwietnia. W przyszłości planowana jest również premiera na konsolach Nintendo Switch