Dragon Fever

Nagrody gwarantowane o wartości nawet 500 zł za zakup notebooków. MSI serii GAMING! Wybierz swojego notebooka i nagrody! Postaw na nadzwyczajną moc laptopów MSI z serii gamingowej.

Wybierz swojego notebooka MSI i nagrody!


Postaw na nadzwyczajną moc laptopów MSI z serii gamingowej, by cieszyć się niewiarygodnie płynnymi grafikami oraz doskonałym odwzorowaniem nawet najmniejszych szczegółów w Twoich ulubionych grach. Wydajne systemy chłodzenia zabezpieczają sprzęt przed przegrzaniem pozwalając jednocześnie cieszyć się grą przez długie godziny. Dopracowane do perfekcji głośniki wypełnią Twój pokój dźwiękami wysokiej jakości, a dedykowane graczom, fantazyjnie podświetlone klawiatury zapewniają większy komfort użytkowania również przy słabym świetle.

Weź udział w ognistej promocji MSI, kup jeden z notebooków gamingowych objętych promocją i odbierz zestaw gwarantowanych nagród o wartości nawet 500zł!
  1. Promocja jest ważna w terminie 15 lipca - 31 sierpnia 2015 r., lub do wyczerpania zapasów.
  2. Do 5 września 2015 r. należy zarejestrować swój zakup na stronie promocji. Zgłoszenia rejestrowane po tym czasie, nawet spełniające warunki promocji, nie będą przyjmowane.
  3. Szczegółowe informacje dotyczące nagród znajdziesz w regulaminie promocji.