Premiera Galaxy S6 zbliża się coraz większymi krokami. Samsung podgrzewa więc atmosferę przed tym wydarzeniem. Tym razem za sprawą kolejnego filmu z serii The Next Galaxy, który możecie obejrzeć poniżej.
W nowym filmie Samsung prezentuje elementy obudowy Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge z zakrzywionym ekranem. Robi to jednak bardzo dyskretnie i nie liczcie na to, że zobaczycie tu nowego flagowca w pełnej krasie. Wiemy jednak, że obudowa smartfonu zostanie wykonana z metalu, a nowy film Samsunga zdaje się to potwierdzać.

Oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy S6 spodziewamy się w trakcie konferencji Unpacked 2015, która odbędzie się 1 marca w Barcelonie.

Galaxy S6 ma mieć 5,1" ekran QHD, a za obliczenia będzie odpowiadał 8-rdzeniowy procesor Exynos 7420. Na pokładzie znajdzie się także 3 lub 4 GB pamięci RAM, kamerka 5 Mpix z przodu, aparat fotograficzny 16 Mpix, nowy model LTE i udoskonalony skaner linii papilarnych. Jest bardzo możliwe, że Galaxy S6 będzie pierwszym smartfonem z 64-bitowym Androidem 5.0.