Portal Eurogamer potwierdził niedawny wyciek zdjęć prezentujących konsolę PlayStation 4 Slim. Na dwa tygodnie przed konferencją Sony w sieci ukazały się fotografie prezentujące uszczuploną konstrukcję PS4. Nowa wersja konsoli naturalnie wyróżnia się mniejszymi rozmiarami oraz kilkoma detalami.

Play Station Four Slim One

Japończycy przygotowują się aktualnie do specjalnej konferencji w Nowym Jorku, podczas której mają oficjalnie zaprezentować światu PS4 Neo. Niewykluczone, że przy tej okazji zostanie również pokazane PS4 Slim.

Play Station Four Slim Two

Widoczna na zdjęciach konsola została wyraźnie uproszczona. Projektanci nie pozbyli się charakterystycznego wcięcia, w którym umieszczone zostały porty USB oraz napęd dysków optycznych. Zmianie uległo umiejscowienie przycisków włącznika oraz wysuwania płyt. Górny panel został natomiast ujednolicony - nie znajdziemy tam obecnego w podstawowej wersji podziału na dwa elementy.

Play Station Four Slim Three

Kilku modyfikacjom został poddany tylny panel, w którym zrezygnowano z optycznego gniazda audio. Oczywiście jak to zwykle bywa w tego typu wcześniejszych informacjach, nieznana pozostaje cena ani data premiery urządzenia. Czynniki te z pewnością przesądzą natomiast o jego sukcesie.