Docierające do nas przecieki przed premierą są obecnie codziennością, ale niektóre firmy dość rygorystycznie podchodzą do prywatności swoich produktów. Apple na przykład jest firmą która mocno skrywa swoje tajemnice i chce, aby wszystko co publikuje, było niespodzianką w postaci wielkiego efektu "wow". W tym celu firma ostro walczy z przeciekami, starając się ograniczyć wypływające wcześniej informacje o nadchodzących produktach. Apple zdecydowało się wysłać ostrzeżenie prawne do niektórych wiarygodnych źródeł publikujących przedpremierowe informacje na temat ich produktów.

Jak podaje portal macrumors.com, według postów na koncie Weibo Kanga, który jest wiarygodnym informatorem udostępniającym wiele ciekawych informacji przed oficjalnymi premierami produktów, Apple niedawno zlecił firmie prawniczej wysłanie listów upominających do wielu źródeł z których przedpremierowe informacje wydostają się na światło dzienne. List rzekomo ostrzegał, że nie wolno ujawniać informacji o niepublikowanych projektach Apple, ponieważ może to dać konkurentom Apple cenne informacje i "wprowadzić klientów w błąd, ponieważ ujawnione informacje mogą nie być dokładne".

Prawnicy Apple wykorzystali zrzuty ekranu postów Kanga na Weibo jako dowód, który zamieścili dodatkowo w przesłanej informacji prawnej. Kang sugeruje jednak, że nigdy nie opublikował zdjęć niewydanych jeszcze produktów Apple a wszystko to, czym dzieli się on ze światem, to nic innego jak jego "sny". Wycieki dotyczące produktów Apple określane jako "sny" zostały spopularyzowane w ostatnich latach przez takie źródła, jak "L0vetodream, zapewniając zabawny mechanizm sugerowania przyszłych planów Apple. Kang skomentował całą sytuacje, że nie będzie w przyszłości publikował "snów" oraz zasugerował również, że usunie niektóre poprzednie posty w mediach społecznościowych i wyraził potrzebę "złagodzenia" postów o Apple, ponieważ wszystkie rozmowy zostaną poddane audytowi.

Kang jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł z przeciekami na temat produktów Apple. Kang ujawnił wszystkie szczegóły dotyczące linii iPhone'a 12 i HomePod Mini przed ich premierą . Według AppleTrack ,Kang również prawidłowo ujawnił mnóstwo informacji na temat iPhone'a SE 2020, Apple Watch SE , Apple Watch Series 6 , iPada 8 i iPada Air 4.