Large Wd Blue SshdInspirująca wydajność i pojemność


WD Blue SSHD łączy w sobie wydajną technologię NAND flash SSD oraz duże pojemności tradycyjnego dysku HDD. To połączenie przyczynia się do poprawy wydajności każdego komputera. Pojedynczy dysk WD Blue SSHD jest optymalnym rozwiązaniem, które zapewnia wydajność dysku SSD i dużą pojemność dysku HDD w jednym urządzeniu.Pamięć NAND 8 GB zapewnia wyjątkową wydajność


Wdblue Sshd 2
Optymalna pojemność pamięci NAND flash SSD zapewnia do pięciu razy szybsze działanie dysków WD Blue SSHD w porównaniu z tradycyjnymi dyskami HDD 5400 rpm, na podstawie testu PCMark Vantage*.

Pracuj szybciej, sprytniej i bardziej wydajnie


Wdblue Sshd 3
Użytkownicy profesjonalni, tacy jak artyści, fotograficy i gracze docenią duże szybkości odczytu i zapisu danych w dyskach WD Blue SSHD podczas obróbki dużych plików multimedialnych. Ograniczenia pojemnościowe dysków SSD nie stanowią już problemu; dysk WD Blue SSHD oferuje pojemność wystarczającą na pomieszczenie całego cyfrowego portfolio oraz wydajność dysku SSD, w rozsądnej cenie.

Synergia zapewnia wartość


Dysk WD Blue SSHD jest wyposażony w optymalną ilość pamięci NAND flash w celu zapewnienia szybkości działania porównywalnej do dysków SSD przy dużej pojemności i lepszym stosunku PLN/GB w porównaniu do droższych dysków SSD o mniejszej pojemności.
Prosta instalacja bez konieczności stosowania specjalnego oprogramowania

Dysk hybrydowy WD Blue SSHD mieści się w standardowej obudowie HDD i jego instalacja jest tak prosta, jak każdego tradycyjnego dysku twardego bez konieczności stosowania specjalnych sterowników lub oprogramowania. Dyski WD Blue SSHD są zgodne w większością typowych konfiguracji komputerowych, zarówno PC, jak i Mac.
Zalecane zastosowania

Dyski twarde WD Blue SSHD zostały przetestowane i są zalecane do użytku w komputerach stacjonarnych, wydajnych stacjach roboczych i konsolach do gier.