Lp Amd 3 Game
Lp Amd 3 Game
Lp Amd 3 Game
Lp Amd 3 Game
Lp Amd 3 Game

Realizacja Kuponu z Kodem:

  • 1. Uczestnik Promocji musi odwiedzić stronę https://www.amdrewards.com/register i zarejestrować się w celu założenia konta użytkownika (jeśli Uczestnik Promocji nie posiada jeszcze tam konta).
  • 2. Uczestnik Promocji musi podać Kod z kuponu na stronie internetowej (na stronie internetowej zwany jako "unikalny Kod z Kuponu"), podać wszelkie inne wymagane informacje, a także przesłać formularz internetowy w celu zarejestrowania Produktu AMD objętego promocją. Uczestnik może być zobowiązany zaakceptować obowiązujące warunki i politykę prywatności.
  • 3. Po wprowadzeniu Kodu z kuponu przez Uczestnika Promocji skrypt na stronie internetowej wykryje produkt AMD zainstalowany w komputerze Uczestnika Promocji. Objęty promocją Produkt AMD musi być zainstalowany i zostać wykryty podczas procesu weryfikacji i realizacji Kodu z kuponu. Jeżeli objęty promocją Produkt AMD nie zostanie wykryty, Uczestnik Promocji będzie zobowiązany zainstalować objęty promocją Produkt AMD przed zakończeniem procesu realizacji Kuponu."
Regulamin promocji:
  • Na adres pomoc@proline.pl należy przesłać wiadomość e-maila zawierającą w załączniku skan/fotografię dowodu zakupu w firmie ProLine produktu biorącego udział w tej promocji. Musi to być plik JPG albo PNG o wielkości poniżej 1MB. Prosimy o wysyłanie maili po 14 dniach od daty zakupienia produktu.
  • Temat maila musi zawierać a) "Promocja AMD Adrenaline", b) numer dokumentu sprzedaży.
  • Jeden odbiorca może otrzymać jeden klucz niezależnie od ilości zakupionych procesorów/urządzeń z procesorami w promocji
  • Promocja dotyczy wyłącznie klientów detalicznych
  • W przypadku wysłania zgłoszenia nie spełniającego powyższych wymagań realizacja zgłoszenia może znacząco się opóźnić bądź być niemożliwa.
  • Realizacja kluczy odbywa się za pośrednictwem strony promocyjnej AMD. Link do strony.
*Oferta dostępna wyłącznie u sprzedawców detalicznych biorących udział w promocji. Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich 18+. Otrzymany przy zakupie Kod promocyjny należy wykorzystać do 6 kwietnia 2019 r. Po tym terminie Kod traci ważność. Obowiązują ograniczenia dotyczące kraju zamieszkania i inne dodatkowe warunki ujęte w Regulaminie. Pełna treść Regulaminu: www.amdrewards.com. Kampania promocyjna rozpoczyna się 15 listopada 2018 r. i potrwa do 9 lutego 2019 r. lub do chwili wyczerpania Kuponów z kodami, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Objęty promocją produkt firmy AMD musi zostać zakupiony w czasie trwania kampanii promocyjnej. Oferta jest nieważna w krajach, gdzie nie spełnia warunków prawnych.
1. Podkręcanie procesorów AMD, w tym, ale nie tylko, zmiana częstotliwości zegara/mnożników lub taktowania pamięci/napięcia zasilania w celu uzyskania parametrów pracy wykraczających poza standardowe specyfikacje, powoduje utratę gwarancji na dowolny produkt AMD, którego dotyczą zmiany, nawet jeśli sprzęt i/lub oprogramowanie AMD pozwalają na takie podkręcanie. Może to także unieważnić gwarancje oferowane przez producenta systemu lub sprzedawcę. Użytkownicy ponoszą wszelkie ryzyko i pełną odpowiedzialność za usterki lub uszkodzenia sprzętu, pogorszenie wydajności systemu i/lub utratę, uszkodzenie lub narażenie na ujawnienie danych wynikłe z podkręcania procesorów AMD.
2. Wykorzystanie DirectX 12 wymaga procesora x86 oraz układu graficznego Radeon bazującego na architekturze Graphics Core Next oraz systemu operacyjnego Windows 10. GD-99
3. Na podstawie danych z dokumentu https://www.amd.com/system/files/documents/graphics-driver-quality.pdf opublikowanego w maju 2018 r. Wyniki i metodologia nie zostały poddane niezależnej weryfikacji przez firmę AMD. W maju 2018 r. firma AMD zleciła firmie QA Consultants ocenę stabilności kilku najnowszych sterowników graficznych oferowamych przez AMD i Nvidię. Więcej szczegółów znajduje się na stronie 1 raportu "Jakość sterowników graficznych - określenie stabilności sterowników wiodących dostawców z branży" - https://www.amd.com/system/files/documents/graphics-driver-quality.pdf
4. Wymagane jest posiadanie monitora oraz karty graficznej AMD Radeon obsługujących technologię FreeSync. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.amd.com/freesync. Potwierdź możliwości swojego systemu z jego producentem przed zakupem. GD-127
5. Technologia Radeon FreeSync 2 HDR nie wymaga monitorów obsługujących technologię HDR; sterownik może przestawić monitor w tryb natywny po wykryciu materiałów w technologii HDR obsługiwanych przez FreeSync 2 HDR. W przeciwnym razie treści HDR wymagają, aby system był w pełni skonfigurowany zgodnie z wymogami HDR-ready, w tym posiadał właściwą kartę graficzną, sterownik karty graficznej i oprogramowanie. Materiały wideo muszą być sklasyfikowane jako HDR i wyświetlane za pomocą odtwarzacza kompatybilnego z technologią HDR. Materiały wyświetlane w oknie wymagają wsparcia systemu operacyjnego. GD-105
6. Lista monitorów obsługujących technologię FreeSync (254) jest dostępna pod adresem: https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors - największy ekosystem w porównaniu z publicznie dostępnymi wykazami konkurencyjnych rozwiązań w tym zakresie: https://www.144hzmonitors.com/list-of-g-sync-monitors/ oraz https://www.blurbusters.com/gsync/list-of-gsync-monitors/ - obecnie 58 dostępnych monitorów (dane z października 2018 r.)
Gra Tom Clancy's The Division 2 nie została jeszcze sklasyfikowana. Resident Evil 2 posiada oznaczenie ESRB "M" dla osób dorosłych, i PEGI 18. Devil May Cry 5 posiada oznaczenie ESRB "M" dla osób dorosłych, i PEGI 18. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Prosimy sprawdzić informacje dostępne na portalu ESRB.org, PEGI.info lub krajowej organizacji ds. klasyfikacji gier.
2018 Ubisoft Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Logotyp Tom Clancy's, The Division, ikona Żołnierza, Snowdrop, Ubisoft i logo Ubisoft są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Ubisoft Entertainment w USA i/lub innych krajach.
Prawa autorskie do obrazów i logotypów z gry Resident Evil 2 i Devil May Cry 5 należą do ? Capcom Co, Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2018 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Radeon, FreeSync, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. DirectX jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Vulkan i logo Vulkan są znakami towarowymi firmy Khronos Group Inc. Nazwy innych produktów użyte w tej publikacji służą wyłącznie do identyfikowania tych produktów i mogą być znakami towarowymi ich producentów. "Vega" to nazwa kodowa architektury AMD, która sama nie stanowi nazwy produktu.

PID 18172021-F