IO Interactive i Square Enix podzielili się świeżymi informacjami odnośnie zbliżających się beta testów Hitmana. Wiemy już w jakiej lokacji przyjdzie nam zagrać. W sieci pojawił się też nowy materiał wideo wprowadzający nas w rozgrywkę.

Gra Hitman budzi duże kontrowersje, ze względu na wybrany przez Square Enix model wydawniczy. Produkcja będzie wydawana w odcinkach, co krytykuje sporo osób. Niemniej, nadal może się okazać, że gra jest dobra. By to sprawdzić, fani serii z Agentem 47 będą mogli wziąć udział w zamkniętych beta testach. Opcja ta dostępna będzie wyłącznie dla osób, które zakupią grę w preorderze. W przypadku edycji dla komputerów osobistych start bety przewidziany jest na 19 lutego. Posiadacze PS4 wcielą się w łysego bohatera już w najbliższy piątek. Twórcy nie przewidzieli testów dla posiadaczy XONE.
Z udostępnionych danych wiemy, że historia zaprezentowana w becie ma przenieść nas do czasów, gdy Agent 47 dopiero uczył się swojego fachu. Trafimy do ośrodka treningowego ICA, gdzie sprawdzimy swoje umiejętności w kilku rozbudowanych misjach. Twórcy pokażą też, jak główny bohater serii poznał Dianę Burnwood, od której w kolejnych częściach otrzymywał zlecenia i potrzebne informacje.

Hitman zadebiutuje w sprzedaży 11 marca, kiedy to otrzymamy tylko prologi i pierwszą lokację znajdującą się w Paryżu. Następne miejsca będą udostępniane w kolejnych miesiącach jako płatne dodatki. Osoby, które są zainteresowane kupnem całości mogą poczekać do wydania całego pierwszego sezonu lub zamówić pakiet Full Experience będący swego rodzaju przepustką sezonową. Kupując w przedsprzedaży wersję dla PS4, otrzymujemy dodatkowo sześć unikalnych zleceń.