Intel Core i5-9400F to procesor oparty na mikro architekturze Coffee Lake wykonanej w wymiarze technologicznym 14nm. Gwarantuje ona doskonałą wydajność zarówno w grach, jak i zastosowaniach profesjonalnych. Niezwykle krótki czas reakcji pozwala na błyskawiczne przełączanie pomiędzy aplikacjami i przeglądanie zasobów sieci. Poznasz zupełnie nowy poziom wrażeń multimedialnych.

Intel Core i5-9400F wprowadza nowy porządek.

Ten stworzony dla wymagających graczy oraz profesjonalistów procesor posiada aż 6 rdzeni fizycznych o bazowym taktowaniu zegara na poziomie 2,9 GHz. Do tego 9 MB pamięci Cache. Z Intel Core i5-9400F możesz więcej. Procesor Intel Core i5-9400F wyposażony w technologie Intel Turbo Boost 2.0, która zwiększa wydajność i dynamikę działania, zapewnia więcej czasu na produktywne zadania, mniej na czekanie. Możesz z łatwością tworzyć, edytować i udostępniać materiały multimedialne w rozdzielczości 4K oraz korzystać z płynnej obsługi filmów o rozdzielczości 4K.
Intel

Procesor nie posiada zintegrowanej karty graficznej

W dobie zaawansowanych kart graficznych firma Intel podjęła decyzję o usunięciu zintegrowanej grafiki z procesora Intel Core i5-9400F, co powoduje zmniejszenie zużycia energii.
Intel

Zestaw BOX z chłodzeniem

W zestawie otrzymujesz chłodzenie, które zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z procesora i powoduje, że pracuje on na pełnych obrotach bez ryzyka straty płynności. Właściwy przepływ temperatury jest niezbędny przy stabilnej pracy.