Najnowszy smartfon LG V10 został wyposażony w bardzo wydajne podzespoły i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Posiada on m.in. czytnik linii papilarnych i drugi wyświetlacz do pokazywania powiadomień. Niestety produkt koreańczyków obecnie sprzedaje się bardzo słabo.

Według danych ATLAS Research & Consulting urządzenie na swoim rodzimym rynku ma dopiero 15 pozycję w rankingu najchętniej kupowanych smartfonów. High-endowa słuchawka wyprzedzany jest przede wszystkim przez produkty Samsunga, który ma w swojej ofercie Galaxy Note 5, Galaxy Grand Max oraz Galaxy A5. Niestety wiele wskazuje, że wyniki sprzedaży V10 ulegną jeszcze pogorszeniu. Dodatkowo Apple niedługo wprowadzi na rynek w Korei swojego iPhone 6s.

Przypomnijmy, że produkt LG oferuje 5,7-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 808, 4 GB pamięci RAM, 16-megapikselowy aparat fotograficzny z laserowym autofokusem oraz kosztuje około 2700 złotych. Możliwe, że V10 stanie się bardziej popularny dopiero wtedy, kiedy doczeka się wprowadzenia na inne rynki.