myPhone Cube to jeden z bardziej popularnych modeli polskiego producenta. Teraz myPhone zapowiedział premierę jego następcy w wersji LTE, który już można zamawiać w ofercie przedsprzedażowej.

myPhone Cube LTE posiada 5-calowy wyświetlacz HD z technologią In-Plane Switching, zapewniającą doskonałe kąty widzenia. Dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz białej, natomiast w obu elementem charakterystycznym jest srebrna ramka oddzielająca ekran od tylnej obudowy.

Zastosowany chipset Mediatek MT6735P z czterordzeniowym procesorem Quad Core Cortex-A7 o taktowaniu 1.0GHz, wspierany jest przez 1GB pamięci RAM, co umożliwia komfortowe i płynne użytkowanie. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop, co jest mocnym wyróżnikiem modelu na tej półce cenowej. W odróżnieniu do poprzedniej wersji systemu - KitKat, spotkamy się tu z bardzo estetycznym Material Design oraz odnajdziemy nowe funkcjonalności.

myPhone Cube LTE posiada dwa aparaty - tylny z matrycą 5.0Mpx AF, umożliwiający nagrywanie wideo w rozdzielczości HD 720p oraz przedni 2.0Mpx. Pojemność pamięci wewnętrznej to 8GB, a dodatkowo możemy skorzystać z zewnętrznej karty microSD do 32GB.

Premiera nowego modelu przewidziana została na 28 października. Do tego czasu można skorzystać z oferty promocyjnej w sklepie internetowym producenta i w cenie 499 zł zamówić smartfona myPhone Cube LTE oraz otrzymać zestaw stereofoniczny X-Sound o wartości 44,90 zł - gratis.

[Łukasz Szewczyk]