Firma BitFenix postanowiła zzaprezentować w swojej ofercie nowy model obudowy typu micro ATX o nazwie Pandora. Całość może pochwalić się relatywnie kompaktowym rozmiarem oraz stylowym designem, a to za sprawą aluminium oraz błyszczącego plastiku.

W środku tego modelu zmieścimy karty graficzne o długości do 350 mm oraz zasilacz do 180 mm. Poza tym przygotowano miejsce na chłodzenie wodne z radiatorem 240 mm długości i 120 mm szerokości na froncie, co pozwoli na montaż największych jednostek na rynku. Również możemy z przodu zainstalować dwa wentylatory 120 mm oraz jeden na górze o tym samym rozmiarze. Miłym dodatkiem są filtry przeciwkurzowe. Do sklepów trafi Pandora również w wersji z oknem na panelu bocznym, co powinno przypaść do gustu moderom. Największą ciekawostką będzie jednak 2,4 calowy ekran TFT, dyskretnie ukryty na panelu frontowym, który zaoferuje nam bardzo przyjazny interfejs typu "przenieść i upuść". Po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania będziemy mogli np. umieścić na nim swoje zdjęcie.
Sprzęt oferuje opcjonalne boczne okno, miejsce na trzy 2.5-calowe dyski i dwa 3.5-calowe, płyty główne w standardzie micro-ATX i mini-ITX. Całości dopełniają 120 mm wentylator u góry i drugi taki sam z przodu (opcjonalnie można zamontować jeszcze jeden), pięć slotów PCI, wsparcie dla USB 3.0 oraz 2.0 i system zarządzania kablami.

Pandora powinna wkrótce trafić do sprzedaży, jak na razie nie poznaliśmy jej ceny.