Firma Dell również postanowiła wykorzystać technologię G-Sync w swoich monitorach i zapowiedziała parę 27-calowych urządzeń, z których jeden będzie właśnie wspierał rozwiązanie Nvidii. To oznacza, że będzie to pierwszy produkt Della dedykowany graczom.

S2716DG otrzyma panel o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Niestety nie wiemy jakiego typu będzie to matryca, ale mamy pewność, że jej czas reakcji wyniesie 1 ms (prawdopodobnie TN). Dzięki G-Sync obraz powinien być płynny i pozbawiony przycięć. Sprzęt ten wyposażono w podstawkę umożliwiającą regulację kąta nachylenia, obrót, dostosowanie wysokości oraz piwot. Wśród złączy znajdziemy tutaj DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, cztery USB 3.0 i gniazda jack audio (słuchawki, mikrofon).

Drugim monitorem, który trafi do oferty Della jest SE2716H. Oferuje on zakrzywiony ekran o wielkości 27 cali. Niestety nie ujawniono jego specyfikacji poza głośnikami o mocy 9 W. Ma on kosztować 399,99 dolarów. Pierwsza konstrukcja będzie dwukrotnie droższa (z G-Sync). Premiera monitorów nastąpi odpowiednio 20 października i 15 września.