Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 27-calowy monitor dla graczy wykorzystujący technologię NVIDIA G-SYNC.

Urządzenie wykorzystuje technologię NVIDIA G-SYNC, która eliminuje efekty rwania, opóźnienia i zacięcia obrazu, co w połączeniu z częstotliwością odświeżania 144 Hz zapewni doskonałą płynność obrazu. Sugerowana cena monitora, wynosi 2499 zł brutto.

Gracze z pewnością docenią technologię nVidia G-Sync, która polega na pełnej synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze z obrazem generowanym przez kartę graficzną komputera. Dzięki temu wyeliminowane zostają efekty rwania, opóźnienia i zacięcia obrazu. Szybkość i płynność wyświetlania dają możliwość uzyskania przewagi nad przeciwnikami, szczególnie w grach sieciowych z dynamiczną akcją.

Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą złącza DisplayPort - możliwe jest wykorzystanie kabli o długości do 15 metrów. Producent umieścił w monitorze hub z czterema portami USB 3.0.