Od czwartku (6 listopada 2014 roku) dostępna będzie nowa oferta łączona nc+ i Orange. Klienci będą mogli w niej otrzymać mobilny internet aż przez rok za darmo. Oferta jest adresowana zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów nc+.

Przy podpisaniu umowy abonent może wybrać jeden z pakietów telewizji od nc+ i otrzymać 12 miesięcy mobilnego internetu gratis. Za kolejne 12 miesięcy dostępu do sieci płaci 49,90 zł miesięcznie. Przy dwuletnim kontrakcie daje to miesięczny koszt na poziomie 24,95 zł. Mobilny internet od Orange to dostęp do miesięcznych 20 GB pakietów danych. Orange Free Net to także zasięg obejmujący 99,6% populacji i transmisja danych z maksymalną prędkością do 75 Mb/s w technologii LTE oraz 42 Mb/s w technologii HSPA+ DC (3G).

Oferta dla nowych klientów będzie dostępna w punktach obsługi nc+ od 6 listopada, a także od 17 listopada poprzez stronę www.ncplus.pl i Call Center.

Z naszych badań wynika, że ponad 40% polskich klientów kupując telewizję oczekuje oferty łączonej. Dlatego wychodzimy naprzeciw i dajemy możliwość wybrania bogatej oferty telewizyjnej od nc+ i szybkiego internetu od Orange. Nasz nowy produkt łączony to rok mobilnego internetu za darmo dla abonentów przedłużających lub podpisujących nową umowę
- mówi Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży platformy nc+

Oferta platformy nc+ i Orange to połączenie rozrywki telewizyjnej i najnowocześniejszych usług komórkowych. Klienci mają możliwość wybrania pakietów telewizyjnych z oferty platformy. Mogą być to pakiety z dostępem do rozrywki sportowej i filmowej już od 79,90 zł (w tym kanałów Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Sport, Canal+ Family i Canal+ Family2), jak i podstawowy pakiet Comfort+ od 39,90 zł.

Dodatkowo, do końca marca 2015 roku klienci z ofertą Orange Free Net w zasięgu 4G mogą korzystać z promocji "Nielimitowane LTE". Dzięki niej po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych, można bez dodatkowych kosztów korzystać z dostępu w technologii LTE.

[Łukasz Szewczyk]