Miło nam poinformować, iż długo wyczekiwany zestaw słuchawkowy marki Razer nie zawiódł pokładanych w nim nadziei, zdobywając nagrodę POWER portalu PCLab.

Razer Megalodon


Pozytywne wrażenie wywarło na redakcji solidne wykonanie słuchawek Razer Megalodon:
"Całość pomimo dosyć delikatnej budowy jest solidna i widać, że nie mamy do czynienia z produktem, który zepsuje się już po paru dniach."

Zestaw słuchawkowy Razer przeszedł rygorystyczne testy i z wyróżnieniem zdał egzamin z gier komputerowych:
"Cóż, tryb ośmiokanałowy utwierdził nas w przekonaniu, że Razer Megalodon to swoisty wzorzec dźwięku przestrzennego w grach. Silnik Maelstrom doskonale dał sobie radę. Przeciwnik, który bawi się z graczem w berka naokoło skrzyni, odgłosy strzałów, tłuczonego szkła, przerywniki filmowe, dialogi - nie ma znaczenia. Słuchawki odegrały swoją rolę perfekcyjnie. W połączeniu z dynamicznym, "punktowym" basem mocne wrażenia są zapewnione."

Ośmiokanałowe słuchawki Razer Megalodon okazały się nie tylko liderem dźwięku przestrzennego dla graczy, ale także uniwersalnym rozwiązaniem, do zastosowania również z filmami i muzyką:
"Film odtwarzany z płyty Blu-ray zrobił na nas ogromne wrażenie. [...] Świetna scena muzyczna, wyraźny głos lektora oraz dobrze słyszalny szczęk broni zasługują na bardzo wysoką ocenę."

Ponieważ nawet słuchawki referencyjne nie sprawdziły się aż tak dobrze, najnowszy członek rodziny Razer otrzymuje najwyższe możliwe wyróżnienie.

Zapraszamy do lektury recenzji na PCLab.pl