Głosami klientów i Kapituły Mobility Trends Plus i Cyfrowy Polsat zostali wyróżnieni prestiżowymi nagrodami Złoty Bell na Gali Mobility Trends 2014 w kategoriach: Oferta roku dla klientów indywidualnych, Internet mobilny roku oraz Operator roku.

Za "Ofertę roku dla klientów indywidualnych" uznano smartDOM, wspólny projekt Plusa i Cyfrowego Polsatu. Wprowadzony w lutym 2014 roku program łączenia usług, który zapewnia możliwość skorzystania z systemu rabatów na usługi telefonii komórkowej Plusa, telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, mobilnego internetu obydwu firm, energii oraz usług bankowych, został doceniony za nowatorstwo, atrakcyjność i przejrzystość.

Głosujący klienci nagrodzili sieć Plus w kategorii "Internet mobilny roku" za usługę Power LTE - mobilny dostęp do internetu bez limitu przesyłanych danych. Pierwsza tego typu oferta wprowadzona na polski rynek przez Plusa i Cyfrowy Polsat, przełamująca bariery w korzystaniu z Internetu mobilnego, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, co znalazło swoje odzwierciedlenie w ich werdykcie.

Złoty Bell w kategorii "Operator roku", przyznany został przez Kapitułę piątej edycji Mobility Trends sieci Plus w uznaniu nowoczesnych rozwiązań ofertowych zaproponowanych w minionym roku. Kapituła zwróciła też uwagę na dynamiczny rozwój sieci Plus, dzięki któremu w zasięgu mobilnego internetu LTE znajduje się już 80 % mieszkańców kraju.

Naszą rolą jest trafne odpowiadanie na wyzwania rzucane przez klientów. Przyznane nam nagrody świadczą o ich zadowoleniu z naszych usług oraz zaufaniu do naszych działań, co jest dla nas największym podziękowaniem. Cieszymy się z sukcesu obydwu ofert - smartDOM i Power LTE - oraz z faktu, że doceniane jest nasze zaangażowanie w rozwój technologii LTE na rynku polskim
- powiedziała odbierająca przyznane firmom statuetki Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzająca ds. Marketingu w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie


[Łukasz Szewczyk]