Miło nam poinformować, że forma ProLine została uhonorowana tytułem ASUS GOLD PARTNER, czyli została zaliczona do elitarnej grupy zaledwie 10-ciu najlepszych firm partnerskich IT w Polsce.

Za wyróżnienie bardzo dziękujemy, będzie ono motywacją do jeszcze cięższej pracy w branży IT razem z firmą ASUS.Logo Asus Gold Partner, to odznaczenie dla Najlepszych Partnerów firmy Asus, w uznaniu za zaangażowanie - na wagę złota, we współpracę z firmą. Chcąc podziękować za lojalny wkład, w rozwój popularności oraz sprzedaży produktów marki Asus, mamy przyjemność przyznać Państwu logo: Asus Gold Partner - AGP, jako dostrzegalny symbol obustronnego, efektywnego działania.
Asus Gold Partner 700x305
Źródłem sukcesu firmy Asus, który wspólnie budujemy, jest także praca zespołowa oraz zaufanie, za co również mamy zaszczyt podziękować, nadając Państwu tytuł Asus Gold Partner .

Firma Asus starannie pracuje na rzecz biznesów swoich partnerów, wraz z nimi dbając o dobro klientów. Decyzja o sięgnięciu po pewną markę nie rozgrywa się między konsumentem a daną marką. Rozgrywa się między konsumentami a Naszymi Partnerami, dzięki którym Asus może satysfakcjonować klientów i być obecny w ich życiu.

Żywimy nadzieję, iż dzięki logo Asus Gold Partner, jakim zostaliście Państwo uhonorowani przez firmę Asus, będziecie chętnie kontynuowali budowanie z Nami swojej biznesowej przyszłości.