Do tej pory wyświetlacze i aparaty 3D nie zyskały specjalnej popularności na rynku. Mimo tego niedawno na Kickstarterze rozpoczęto niedawno zbiórkę środków na uruchomienie produkcji aparatu o nazwie Bevel. Urządzenie to pozwoli na wykonywanie fotek trójwymiarowych poprzez smartfona.

Do końca zbiórki pozostało jeszcze 20 dni, a twórcy mają już kwotę 170 tysięcy z potrzebnych 200 tysięcy. Całość dotyczy zewnętrznego aparatu, który podłączymy do telefonu poprzez złącze mini jack i będziemy mogli wykonać zdjęcia 3D, które mają pozwolić na zmianę punktu widzenia od razu po ich wykonaniu, zmianę tła i tworzenie GIFów. Do tego otrzymamy aplikację na Androida i iOS, która pozwoli na udostępnienie fotek swoim znajomym.

Aparat posiada niewidoczny laser, który pozwala na uzyskanie efektu 3D. Jest on nieszkodliwy dla ludzkich oczu. Przy jego pomocy dany obiekt jest skanowany i przenoszony do wirtualnej rzeczywistości. To powinno ułatwić wykonywanie danych przedmiotów przy pomocy drukarki 3D. Sprzęt powinien trafić do sponsorów na początku 2016 roku, a jego cena wyniesie 49 dolarów.