Jakość HP LaserJet bez nadwyrężania budżetu. Najtańsza monochromatyczna drukarka laserowa HP oraz niezawodne kasety z tonerem HP pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty za niewielką cenę. To niewielkie urządzenie zajmuje mało miejsca na biurku.

Drukarki laserowe :: HP LaserJet

Niedroga drukarka Drukarki laserowe :: HP LaserJet umożliwia drukowanie dokumentów wysokiej jakości. Dzięki niezawodnym kasetom z tonerem HP oraz efektywnej jakości wyjściowej 1200 dpi (rozdzielczość 600 x 600 dpi) uzyskiwane wydruki są ostre i wyraźne.

Drukarki laserowe :: HP LaserJet

Doskonale nadaje się do umieszczenia na biurku, półce lub w innym niewielkim miejscu. Urządzenie drukuje z prędkością do 12 str./min, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony z trybu powersave jest krótki.

Drukarki laserowe :: HP LaserJet

Ta niewielka drukarka laserowa pozwala szybko wydrukować potrzebne dokumenty. Wyposażona w port Hi-Speed USB 2.0, zapewnia łatwą instalację, eksploatację i konserwację. Wymiana wielofunkcyjnej kasety z tonerem HP LaserJet jest prosta i wygodna.

Drukarki laserowe :: HP LaserJet

Drukarka Drukarki laserowe :: HP LaserJet jest dostosowana do zastosowania każdego typu. Drukarka jest niezawodna, pozwoli na drukowanie profesjonalne czy domowe. Drukarka LaserJet 1018 pozwoli na szybkość 12 stron na minutę, 3000 stron na miesiąc. Ta kompaktowa i elegancka drukarka laserowa posiada rozwiązanie na 150 sztuk papieru w zasobniku. Jej najważniejsze auty do to niewielkie wymiary, oraz bardzo prosta obsługa.

Drukarki laserowe :: HP LaserJet