Jeden z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych rozwija się nieprzerwanie, stale rozbudowując i poszerzając swoje możliwości. W ostatnim czasie serwis doczekał się stadionu online oraz opcji animowanych zdjęć profilowych. Wczoraj programiści Marka Zuckenberga wprowadzili kolejną zmianę, a dotyczy ona kultowego już przycisku Lubię to!

Możliwość lajkowania to chyba najbardziej kojarzona przez wszystkich funkcja Facebooka, która wpisała się już niejako w popkulturę. Wydawałoby się że jakiekolwiek zmiany w tej funkcjonalności są ruchem dość ryzykownym, jednak najwyraźniej twórcy są odważni i nie boją się innowacji. Od dziś po najechaniu na przycisk "lubię to" pojawia nam się sześć możliwości, za pomocą których możemy ustosunkować się do danej treści. Mowa tu o przyciskach "Lubię to", "Super", "Ha ha", "Wow", "Przykro mi" oraz "Wrr". Opcje te oznaczone są odpowiednimi emotikonami.

Jak to zwykle bywa zmiana podzieliła internautów na zwolenników oraz przeciwników nowego rozwiązania, jesteśmy więc ciekawi waszej opinii. Możecie oczywiście wyrazić ją również za pomocą nowych przycisków na naszym fanpagu! ;)