Od wtorku (3 czerwca 2014 roku) Plus i Cyfrowy Polsat, jako pierwsi w Polsce, wprowadzają nową ofertę, w której korzystanie z Internetu LTE będzie nielimitowane i to przez cały czas trwania umowy.

Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nową kategorię produktu na rynku. Po raz pierwszy szybki, mobilny Internet LTE nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych przez całą długość umowy. Dzięki Internetowi Power LTE, klienci nie musi się martwić o limity, wystarczy być w zasięgu LTE i bez limitów korzystać z Internetu od Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Parametry techniczne Internetu LTE sprawiają, że zaczyna on powoli stawać się doskonałą alternatywą dla łącza stałego. Natomiast jego przewagą jest mobilność. Jesteśmy przekonani, że tak jak telefony komórkowe zastąpiły linie stacjonarne, tak w dłuższej perspektywie, wraz z rosnącą popularnością smartfonów i rozwojem infrastruktury LTE, klienci dostrzegą bezzasadność posiadania dwóch usług - stacjonarnej i mobilnej - oraz płacenia dwóch abonamentów i wybiorą tę bardziej uniwersalną, czyli mobilną
- mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu.

Nowa oferta Internet Power LTE, to:
  • Trzy nowe abonamenty: 59,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł.
  • Trzy podstawowe pakiety danych o wielkości 20 GB, 25 GB i 30 GB, które można wykorzystać we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE.
  • Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy.
  • Trzy klasy serwisu pozwalające na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod dana stacją.
  • Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.

Klasy serwisu i prędkość transferu:
  • Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu.
  • Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. W klasie Maksymalnej (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, w klasie Szybkiej (taryfa za 69,90 zł) - prędkość do 20 Mb/s, a w klasie Wygodnej (abonament za 59,90 zł) - do 10 Mb/s.

Taniej w Programie smartDOM

Internet Power LTE dostępny będzie również w programie smartDOM i promocji dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu zapewniającej "drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę". Można go dokupić do posiadanej usługi telewizyjnej lub telefonicznej zarówno jako drugi (50% taniej), jak i trzeci produkt, otrzymując dedykowane rabaty przez całą długość umowy.

Sieć LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu t swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli aż 26 mln Polaków. Oferowana przez Plus i Cyfrowy Polsat technologia LTE umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.

[Łukasz Szewczyk]