Jeśli wierzyć plotkom, to w połowie września Apple zamierza zaprezentować iPhone'a 6. Całkiem jednak możliwe, że wtedy zobaczymy tylko mniejszy model - z 4,7-calowym ekranem.

Serwis 9to5mac informuje, że Apple pomału zaczyna finalizować prace nad iOS 8. Na początku sierpnia deweloperzy otrzymają ostatnią betę systemu przed wydaniem finalnym (Golden Master).

Mark Gurman informuje ponadto o przybliżonej dacie premiery iPhone'a 6. Nowego smartfona Apple z 4,7-calowym ekranem mamy zobaczyć w trakcie konferencji, która odbędzie się w okolicy połowy września. Co natomiast z 5,5-calowym wariantem? Podobno co do premiery tego modelu w tym samym czasie decyzja jeszcze nie zapadła.

Wcześniejsze plotki zakładały problemy przy produkcji większego iPhone'a 6. Całkiem możliwe, że Apple wprowadzi go do sprzedaży nieco później lub też wstrzyma się z jego premierą na dłuższy czas.

Dowiadujemy się również, że Apple ma w planach jeszcze jedno wydarzenie, które odbędzie się w październiku. Wtedy też być może zobaczymy mityczny zegarek iWatch, finalną odsłonę OS X Yosemite oraz nowe MacBooki Pro.