W listopadzie 2014 roku swoją działalność zakończy mBank Mobile, który swoją działalność rozpoczął pod koniec 2006 roku jako pierwszy w Polsce wirtualny operator telefonii komórkowej.

"Serdecznie dziękujemy Państwu za korzystanie z naszej oferty i długoletnią współpracę, jednocześnie informując, że z dniem 30.11. 2014 r. mBank mobile zakończy działalność na rynku usług telekomunikacyjnych"
- czytamy na internetowej stronie operatora.

Wykorzystanie wszystkich dostępnych na koncie środków oraz minut promocyjnych zebranych do 15.10. 2014 r. w ramach promocji "Minuty na bank", możliwe jest do 30.11. 2014 r. Ponadto, po 30.11.2014 r. nie będzie także dostępna usługa konto MOBILE.

Jednocześnie mBank mobile zachęca swoich użytkowników do zapoznania się z preferencyjną ofertą pre-paid operatora Orange Polska, przygotowaną specjalnie dla klientów korzystających do tej pory z usług mBank mobile.

Oferta przejściowa z mBanku Mobile do Orange:

Po przeniesieniu numeru i wyboru taryfy Orange oferuje prezent w postaci 50 zł do każdego numeru oraz bonus w wysokości 100 proc, wartości każdego kolejnego doładowania przez okres 3 miesięcy:
  • prezent 50 zł zostaną przelane na konto Klienta 31 dni od daty przeniesienia numeru do Orange
  • prezent 50 zł będzie do wykorzystania na połączenia i SMSy na wszystkie numery komórkowe sieci Orange oraz na transfer danych
  • prezent 50 zł będzie ważny 30 dni (środki na koncie promocyjnym będzie można wykorzystać przez 30 dni od daty ich przyznania
  • bonus 100% do każdego doładowania konta Orange na kartę będzie dostępny przez 90 dni od momentu aktywacji numeru Klienta w sieci Orange
  • środki z bonusu 100% po doładowaniach będą do wykorzystania na połączenia i SMSy na wszystkie numery komórkowe sieci Orange oraz na transfer danych
  • bonus 100% będzie ważny 30 dni (środki na koncie promocyjnym będzie można wykorzystać przez 30 dni od daty ich przyznania)

[Łukasz Szewczyk]