Internetowy sklep komputerowy ProLine wita! Zobacz teraz 12 powodów, dla których warto robić zakupy w ProLine!

Bezpieczne zakupy

Sklep ProLine działa od ponad 20 lat. Jest to Polska firma z polskim kapitałem, płacimy podatki w naszym kraju! Kupujesz w legalnie działającej firmie, posiadającej siedzibę główną, oraz kilkanaście oddziałów na terenie kraju. Podczas składania zamówienia dane są szyfrowane za pomocą technologii SSL. Nie sprzedajemy danych osobowych. Nie udostępniamy ich innym podmiotom o ile nie jest to konieczne (na przykład firmie kurierskiej na potrzeby wydrukowania listu przewozowego).

Szybka dostawa

Jednym z najważniejszych oczekiwań wobec sklepu internetowego jest błyskawiczna realizacja zamówienia. Dzięki dużym zapasom magazynowym oraz stałym dostawom sprzętu jesteśmy w stanie zapewnić szybką realizację nawet najbardziej rozbudowanych zamówień, oraz zamówień na produkty nietypowe i profesjonalne. Ponad 97% zamówień realizowanych jest tego samego dnia!

Najniższe ceny

Wiemy jak ważnym aspektem zakupów jest cena. W czasach olbrzymiej konkurencji oraz niskich marż w branży komputerowej, staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych przyszłych i obecnych Klientów. Nasz cennik jest kilka razy dziennie uaktualniany, co pozwala na szybką reakcję na obniżki cen oraz promocje. Nasz duży magazyn z kolei pozwala na utrzymywanie promocji oraz atrakcyjnych cen przez dłuższy czas.

Duży wybór towarów

W naszej ofercie nasi Klienci mogą znaleźć wiele produktów. Ich liczba stale się zwiększa, ale są to zawsze produkty renomowanych producentów, sprawdzone i chwalone przez klientów i fachowców. Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Dostępność towarów, niedostępnych w zwykłych sklepach

W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty, których często brakuje lub po prostu brak w zwykłych sklepach komputerowych. Są to produkty drogie, renomowanych zachodnich producentów. Ponad 95% towarów w ofercie naszego sklepu znajduje się w dużych ilościach na magazynie, co przekłada się na lepsze ceny! Nawet jeśli nie ma ich w cenniku, możesz je zamówić mailem lub telefonicznie. Postaramy się sprowadzić jeśli tylko będzie taka możliwość.

Salony sprzedaży zamiast punktów odbioru

Obecnie w celu ograniczania kosztów wiele firm nie posiada oddziałów a jedynie punkty odbioru. W ProLine stawiamy na w pełni wyposażone placówki handlowe, gdzie możesz kupić dowolny produkt oraz odebrać osobiście towar zamówiony online. Wybór należy do Ciebie!

Bezpieczne pakowanie zamówionego towaru

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego przykładamy szczególną uwagę do bezpiecznego pakowania zamówionego towaru. Procedura kompletowania każdego zamówienia jest starannie monitorowana i nagrywana w celu zagwarantowania kompletności i najlepszej jakości usługi. Przykładamy również szczególną uwagę do partnerów, którym powierzamy transport przesyłki. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi z nich.

Prosta obsługa sklepu

Całe zakupy możesz zrobić w ProLine w kilka minut. Cały system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Formularz danych osobowych przy realizacji zawiera tylko niezbędne dane i nie zabiera Twojego cennego czasu. Jeżeli chcesz dodatkowo skrócić ten czas, możesz (ale nie musisz) założyć konto i na stałe uzupełnić je swoimi danymi.

Profesjonalne centrum serwisowe

ProLine może poszczycić się posiadaniem doskonale wyposażonego centrum serwisowego, pozwala ono na bardzo szybką obsługę zgłoszeń reklamacyjnych oraz możliwość przyjmowania zleceń na naprawy pogwarancyjne. Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych elektroników oraz techników, dla których naprawianie sprzętu jest pasją.

Zamawiasz kiedy chcesz i skąd chcesz

Zakupy w naszym sklepie internetowym możesz robić kiedy masz na to czas i ochotę. Nasz sklep jest po prostu otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługa cały czas czuwa nad prawidłową realizacją zamówień, a w razie potrzeby wyjaśni każdą wątpliwość. Niezależnie czy mieszkasz dwie ulice od naszego salonu sprzedaży, czy na drugim końcu Polski, możesz bez problemu zrealizować swoje zamówienie. Realizujemy zamówienia tylko na terenie Polski.

Rabaty i upusty

W przypadku dużych zamówień oraz zamówień regularnych stosowane są rabaty (nie można ich łączyć z innymi). Kwotę upustu potwierdza handlowiec podczas potwierdzania zamówienia drogą telefoniczną. Rabatami nie są objęte produkty z promocji oraz wyprzedaży, chyba że zaznaczono inaczej.

Możliwość zwrotu zamówionych towarów

W myśl nowych przepisów dotyczących handlu w Internecie przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 14 dni kalendarzowych od daty odebrania towaru. Szczegóły w regulaminie.