Prestigio nawiązał współpracę z Onet.pl, dzięki czemu popularne serwisy, takie jak Onet Sport, Biznes.pl, Onet News, Onet Pogoda oraz kanały VoD Onet i VoD Bajki dostępne będą dla użytkowników smartfonów i tabletów tej marki.

Cieszymy się z nawiązanego partnerstwa, gdyż bogaty kontent informacyjny i multimedialny był zawsze ważny dla użytkowników naszych urządzeń. Już w sierpniu poczytne serwisy Grupy Onet dostępne będą dla wszystkich posiadaczy sprzętu z logo Prestigio
- mówi Sylwia Koza, Marketing & PR Manager marki Prestigio

Onet Sport to serwis dedykowany aktualnym wydarzeniom ze świata sportu, obfitujący w relacje z bieżących imprez i zmagań najlepszych sportsmenów globu. Portal Onet Pogoda dostarcza informacji meteorologicznych. Można w nim także podglądać aurę w różnych miejscach Polski, dzięki transmisji z kamer rozlokowanych w całym kraju. Biznes.pl to z kolei jeden z wiodących portali informacyjnych opisujących bieżącą sytuację gospodarczą w kraju i na świecie. Instalując aplikację Onet News mamy dostęp do najważniejszych wydarzeń kulturalnych, trendów w modzie, technologii - a wszystko to w formie przejrzystych materiałów wideo oraz zdjęć i artykułów. Kanał VoD Onet gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie - filmy, seriale i programy dokumentalne "na żądanie", a więc w formie dogodnej dla widza, który dostosowuje porę konsumpcji multimediów do swojego trybu życia. VoD Onet Bajki to swoista dydaktyczna pomoc dla każdego zatroskanego rodzica. Starannie wyselekcjonowane kreskówki i familijne kino dostarcza bezpiecznej rozrywki dla najmłodszych widzów.

Pod koniec sierpnia każdy użytkownik smartfonów, tabletów, androidowych czytników e-książek oraz urządzeń typu MultiCenter Prestigio uzyskuje dostęp do bogatych zasobów serwisów Grupy Onet.

[Łukasz Szewczyk]