Sieć Orange wprowadza nową ofertę Neostrady. Klienci będą mogli wybrać Neostradę w niższej cenie, z prezentem za symboliczną złotówkę lub internet domowy i mobilny w pakiecie Internet Tu i Tam.

Internet Tu i Tam to nowość w ofercie Orange Polska i odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej chcą korzystać z internetu wszędzie tam, gdzie przebywają, ale jednocześnie nie chcą płacić dużo więcej. Pakiet będzie dostępny jeszcze w kwietniu i będzie się składał z Neostrady w wybranej opcji prędkości oraz internetu mobilnego Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych do wykorzystania. Wszystko to w jednej, korzystnej cenie. Przykładowo, Internet Tu i Tam z Neostradą o prędkości do 10 Mb/s oraz internetem mobilnym z pakietem 5 GB, będzie dostępny za 69,90 zł z VAT miesięcznie. Ponadto, kupując Internet Tu i Tam, klienci otrzymają 2 prezenty - tablet i router 3G po złotówce każdy.

Prezentami mogą się cieszyć także wszyscy, którzy skorzystają z promocji Wybierz gadżet. Kupując Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z TV lub FunPacka w dowolnej opcji prędkości, mogą wybrać za 1 zł jedno z 5 urządzeń. Do wyboru: tablet, drukarka, dysk przenośny, wideo rejestrator i nawigacja.

Kolejna propozycja to niższe ceny Neostrady. Teraz szybki i nielimitowany domowy internet o prędkości do 80 Mb/s kosztuje 59 zł z VAT miesięcznie, czyli tyle samo co opcja do 20 Mb/s. Mniejszy abonament obowiązuje przez cały czas trwania umowy.

Orange obniża także ceny pakietów, w skład których wchodzi Neostrada. Przykładowo FunPack, zapewniający wszystkim domownikom dostęp do kompletnego zestawu usług, czyli telefonu, internetu i telewizyjnej rozrywki, można kupić jedynie za 79,01 zł z VAT miesięcznie. Dodatkowo, klienci, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące i zdecydują się na korzystanie z e-faktury, będą mieli niższą opłatę aktywacyjną.

Warto pamiętać, że kupując od Orange Polska więcej niż jedną usługę, klient otrzymuje comiesięczny rabat Orange Open w myśl zasady im więcej usług, tym większy rabat. FunPack i jedna usługa mobilna to rachunek niższy o 25 zł. Natomiast by zaoszczędzić co miesiąc 10 zł. wystarczy tylko kupić np. Neostradę i mieć jedną usługę mobilną.

[Łukasz Szewczyk]