Grupa Onet-RASP udostępniła aplikację Onet VoD na platformie Android TV. Nowa aplikacja zapewnia dostęp do pełnego katalogu serwisu, w tym do materiałów dostępnych w usłudze abonamentowej Onet VoD+.

Onet VoD to pierwszy polski serwis VoD udostępniający aplikację dla platformy Android TV. Użytkownicy urządzeń z tym systemem operacyjnym zyskali dostęp do pełnej oferty serwisu - ponad 8 tysięcy pozycji dostępnych za darmo lub w modelu transakcyjnym. W katalogu Onet VoD znajdują się polskie i zagraniczne premiery filmowe (m.in. "Avengers: czas Ultrona", a od października: "Marsylski łącznik" i "Kraina jutra"), popularne seriale, filmy dokumentalne oraz krótko- i długometrażowe produkcje dla dzieci. Materiały dostępne są w jakości HD.

Dzięki funkcji logowania użytkownicy aplikacji mogą kontynuować seans rozpoczęty na innej platformie, w momencie, w którym przerwali oglądanie. Użytkownicy mają też możliwość wypożyczania płatnych materiałów bezpośrednio z poziomu telewizora, z wykorzystaniem płatności SMS oraz kodów promocyjnych.

Aplikacja dla urządzeń z systemem Android TV umożliwia też dostęp do oferty Onet VoD+ - usługi abonamentowej zapewniającej nielimitowany dostęp do ponad 1000 filmów i odcinków seriali, w stałej miesięcznej opłacie 19,90 zł. Dotychczas oferta Onet VoD+ dostępna była wyłącznie w serwisie WWW.

[Łukasz Szewczyk]